Popularny TikToker został ambasadorem Binance | Wiadomości | CrypS.

Popularny TikToker został ambasadorem Binance

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
Binance wycofuje z Hiszpanii oferty instrumentów pochodnych

Binance ogłosiło współpracę z wideoblogerem Habane “Habi” Leim. Urodzony we Włoszech Senegalczyk ze 144 milionami followersów na TikToku został ambasadorem giełdy.

Leim plasuje się na szczycie rankingu kont TikTok pod względem liczby subskrybentów. Popularność zyskał dzięki filmikom, w których bez słowa, sarkastycznie wyśmiewa ludzi, którzy komplikują proste zadania.

Wideobloger zajmie się popularyzacją technologii Web3 oraz wspólnymi projektami z Binance w zakresie NFT, “jeszcze bardziej zwiększając doświadczenie swoich fanów” – wyjaśniła spółka.

Współpraca ma pomóc w rozwoju ekosystemu Binance i całej branży kryptowalut.

Przypomnijmy, że wcześniej ambasadorami giełdy FTX zostali gwiazda NBA Stephen Curry oraz japońska tenisistka Naomi Osaka. Platforma kryptowalutowa Crypto.com wybrała z kolei do tej roli nagrodzonego Oscarem aktora Matta Damona.

Binance wycofuje z Hiszpanii oferty instrumentów pochodnychreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.