Poloniex zmienia się w Polo Digital Assets | Wiadomości | CrypS.

Poloniex zmienia się w Polo Digital Assets

Michał Misiura
poloniex logo big

Poloniex, który niedawno został przejęty przez Circle, znów zmienia swoje oblicze. Giełda kryptowalutowa będzie wydzielona do nowej firmy o nazwie Polo Digital Assets i zakończy obsługę klientów z USA przenosząc się na nowy rynek. 

Poloniex zyskał wsparcie, jeszcze nieprzedstawionej z nazwy, grupy kapitałowej z Azji, która zamierza przeznaczyć na jego rozwój 100 mln dolarów. Reputacja giełdy była słaba, aż do momentu wykupienia jej przez Circle. Wraz z nim sytuacja zaczęła się poprawiać. Nowy zastrzyk kapitału oraz radykalne zmiany, także w obszarze prowadzenia działalności, mogą wyjść giełdzie na dobre.

Amerykanie korzystający z Poloniex’u, mają czas na wycofanie środków do 15 grudnia tego roku. Handel przestanie być dla nich dostępny 1 listopada. W związku z tym rejestracja nowych użytkowników ze Stanów Zjednoczonych została zablokowana.

W mailu rozesłanym do klientów giełdy czytamy: 

Dzisiaj z wielką radością ogłaszamy, że Poloniex zostaje wydzielony z Circle w nową spółkę o nazwie Polo Digital Assets, Ltd. Ta nowa firma będzie miała pełne wsparcie dużej azjatyckiej grupy inwestycyjnej, która planuje wydać ponad 100 milionów dolarów aby opracowywać i wprowadzać nowe funkcje, zasoby i usługi dla ich globalnej bazy klientów.

Jesteśmy niezwykle podekscytowani, że możemy kontynuować współpracę z Tobą i resztą globalnej społeczności Poloniex. Mamy szeroką gamę nowych ekscytujących funkcji oraz planów związanych z giełdą, zaczynając od 0% opłat za handel spot do końca roku, począwszy od 21 października 2019!

W ramach podziału firma Circle zaprzestanie wszelkich operacji handlowych dla klientów ze Stanów Zjednoczonych 1 listopada 2019 r.

 

poloniex logo big
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.