Poloniex wprowadza nowy system transakcyjny | Wiadomości | CrypS.

Poloniex wprowadza nowy system transakcyjny

Mariusz Przepiórka
giełda kryptowalut poloniex

1 sierpnia 2022 giełda Poloniex uruchomi nowy system transakcyjny. Użytkownicy otrzymają dostęp do nowej platformy handlowej o większej szybkości, stabilności i użyteczności. Zmiany mają zoptymalizować ogólne doświadczenie użytkownika, zapewniając lepszą funkcjonalność i wizualizację.


Migrację danych ze starego systemu do nowego zaplanowano na 31 lipca 2022 o godz. 22:00 (UTC), kiedy to giełda wyłączy możliwość wpłat i wypłat. 1 sierpnia 2022 o godzinie 00:00 (UTC) główna strona internetowa przejdzie w tryb konserwacji; potrwa to około 10 godzin.

Podczas migracji każdego rynku wszystkie zaplanowane na ten okres zlecenia zostaną anulowane, a handel będzie tymczasowo wyłączony. Po zakończeniu migracji rynek wejdzie w tryb post-only. Pełny handel oraz wpłaty i wypłaty zostaną włączone kilka godzin później.

Ważne:

  1. Rynek spot – wyłączone będą depozyty, transakcje, wypłaty i przelewy.
  2. Rynek kontraktów terminowych – niedostępne będzie składanie zleceń, anulowanie zleceń oraz transakcje z dźwignią.
  3. Strona główna Poloniex będzie w trybie konserwacji.
  4. Poloniex zaleca klientom zamknięcie otwartych zleceń przed uruchomieniem trybu konserwacji.
giełda kryptowalut poloniexreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.