Poloniex dodał aktywa dotyczące reelekcji Donalda Trumpa | Wiadomości | CrypS.

Poloniex dodał aktywa dotyczące reelekcji Donalda Trumpa

Redakcja
trump kryptowaluty

Wraz ze zbliżającymi się wyborami prezydenckimi w USA w 2020 roku, giełda kryptowalutowa Poloniex, umożliwiła obstawienia wyniku elekcji.

“TRUMPWIN i TRUMPLOSE to pierwsze nowe aktywa, które dołączyły dziś do naszej Strefy Innowacji”

– napisał Poloniex w swoim ostatnim oświadczeniu.

Aktywa wyceniane zgodnie z wynikami wyborów

Nowe możliwości na giełdzie Poloniex, pojawiły się na kilka miesięcy przed wyborami prezydenckimi w Stanach Zjednoczonych.

Aktywa wyborcze, które są tokenami ERC-20, będą miały wartość $1 lub $0, w zależności od wyników wydarzenia. 10 tokenów TRUMPWIN, nabiorą wartości 10 USD, jeśli prezydent Trump wygra listopadowe wybory. Jeżeli jednak nie uda mu się ponownie zasiąść w białym domu, będą one warte 0 USD. Adekwatna sytuacja ma miejsce jeżeli chodzi o tokeny TRUMPLOSE.

Nowe aktywa pozwalają publicznie obstawiać wyniki nadchodzących wyborów, przy czym wartość każdego tokena jest powiązana z prawdopodobieństwem wystąpienia określonego zdarzenia.

“Cena rynkowa TRUMPLOSE powinna być mniej więcej równa 1 minus to prawdopodobieństwo”

– wyjaśnia giełda.

Aktywa wzorowane na produkcie FTX

Nowa funkcja Poloniexu jest oparta na podobnym modelu, który został wprowadzony na rynek przez giełdę FTX w maju i pozwala użytkownikom na handel kontraktami terminowymi opartymi na wyborach.

“TRUMPWIN i TRUMPLOSE bazują na Prezydenckich 2020 kontraktach terminowych na FTX-ie”

– możemy przeczytać w oświadczeniu.

Kolejną platformą, która zaprezentowała podobny innowacyjny pomysł w ostatnich miesiącach jest Binance. Giełda wprowadziła na rynek produkty z wykorzystaniem dźwigni finansowej FTX , tylko po to, aby wycofać je z rynku, a następnie dodać swoje własne, markowe aktywa.

trump kryptowalutyreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.