Poloniex bez weryfikacji | Wiadomości | CrypS.

Poloniex bez weryfikacji

Michał Misiura
giełda kryptowalut poloniex nie wymaga weryfikacji

Giełda kryptowalut Poloniex poinformowała o przywróceniu kont 1 poziomu. Oznacza to, że do swobodnego korzystania z jej usług, wystarczy podanie adresu email. 

Podczas gdy szczegółowa weryfikacja staje się faktem na większości znaczących giełd kryptowalut, Poloniex idzie w drugą stronę. Po opuszczeniu amerykańskiego rynku i zmianie właściciela, spółka postanowiła powrócić do kont niewymagających podawania żadnych danych osobowych. W ciągu najbliższych miesięcy rachunki niezweryfikowanych użytkowników zostaną z powrotem zmienione na konta 1 poziomu

Aby rozpocząć handel na Poloniex’ie, podczas zakładania konta, wystarczy podać adres email. Użytkowników takich kont nie obowiązują żadne limity dotyczące liczby transakcji spot i depozytów. Dzienne wypłaty są ograniczone do równowartości 10 000 USD.

Wielokrotnie słyszeliśmy Twoją opinię o chęci korzystania z Poloniex bez rezygnacji z Twojej tożsamości. Od dłuższego czasu chcieliśmy, aby stało się to rzeczywistością i przykro nam, że zajęło nam to więcej, niż byśmy chcieli. – poinformował Poloniex w poście zamieszczonym na Twitterze.

giełda kryptowalut poloniex nie wymaga weryfikacji
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.