Partner Binance udostępnia płatności kartą w JPY i CAD | Wiadomości | CrypS.

Partner Binance udostępnia płatności kartą w JPY i CAD

Mariusz Przepiórka
simplex

Simplex, izraelska firma z branży kryptowalutowej i fintech, rozpoczęła obsługę transakcji w japońskich jenach i kanadyjskich dolarach. Dzięki temu użytkownicy m.in. giełdy Binance uzyskają możliwość zakupu kryptowalut za pomocą kart kredytowych rozliczanych w JPY i CAD. Firma Simplex nie potwierdziła jednak innych partnerów, u których będzie dostępna nowa usługa.

Przy okazji Simplex ogłosił, że zawarł partnerską umowę z giełdą kryptowalutową OKEx. Klienci giełdy za pośrednictwem Simplex mogą kupić Bitcoiny, Ethereum, Bitcoin Cash i Litecoina korzystając ze swoich kart kredytowych i debetowych.

Założyciel i CEO Simplex Nimrod Lehavi ujawnił również, że firma zamierza wkrótce rozszerzyć swą ofertę o rosyjskiego rubla i turecką lirę. Obecnie izraelska spółka współpracuje m.in. z giełdami Binance, OKCoin, KuCoin, Huobi i Poloniex.

simplex
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.