Papa John's wyda swoje NFT jeszcze w marcu | Wiadomości | CrypS.

Papa John’s wyda swoje NFT jeszcze w marcu

Anna Sutowicz
PIZZA

Papa John’s to najnowsza duża marka, która dołącza do NFT. Sieć pizzy na wynos planuje rozdać klientom w Wielkiej Brytanii prawie 20 000 niewymiennych tokenów (NFT).

Nowa kolekcja Papa John’s obejmie 19 840 NFT.  Będą to torebki w dziewięciu różnych wzorach inspirowanych torbą do dostawy pizzy. Łączna liczba NFT jest podyktowana datą założenia Papa John’s, czyli 1984 r.

Torby NFT „Papa Cheese Melt” i „Papa Tag” zaprojektowano w hołdzie artystom graffiti z lat 80. XX wieku. Projektant NFT, Tom Hoff podkreślił, że to kluczowy krok w masowym przyjęciu NFT:

NFT eksplodowały tak szybko, a mimo to wiele osób wciąż nie jest pewnych, jak je zebrać. Wspaniale jest widzieć, jak marka taka jak Papa John’s pomaga uczynić NFT bardziej popularnym i że dwa moje projekty pozwolą ludziom na całym świecie cieszyć się nimi w metaverse.

Jo Blundell, czyli wiceprezes do spraw marketingu międzynarodowego w Papa John’s, powiedział w komunikacie prasowym, że jest zachwycony wprowadzeniem NFT:

W tej chwili wokół NFT jest tak dużo globalnego szumu, ale nie wszyscy rozumieją, czym one są i jak je zdobyć. Dlatego Papa John’s jest zachwycony, że wprowadza NFT do głównego nurtu, udostępniając je zarówno fanom pizzy, kolekcjonerom sztuki cyfrowej, jak i metaprofesjonalistom. W krótkim czasie potrzebnym do zamówienia pizzy, ludzie mogą zdobyć jeden z dziewięciu super fajnych projektów hot bagów NFT.

To nie pierwszy kontakt sieci Papa John’s ze światem kryptowalut. Sieć na wynos w zeszłym roku uruchomiła promocję, w której klienci mogli wygrać BTC o wartości 10 GBP (ok. 13 USD), jeżeli wydali ponad 30 GBP (ok. 39 USD). Brytyjski Urząd do spraw Standardów Reklamy zakazał reklamowania tej kampanii promocyjnej. Miała ona zachęcać konsumentów do dokonywania inwestycji o wysokim ryzyku.

Papa John’s obecnie prowadzi blisko 5500 restauracji w 50 regionach.

PIZZAreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.