Uwaga na sklepy z nielegalnymi substancjami wykorzystujące kantor CrypS | Ostrzeżenie | CrypS.

Uwaga na sklepy z nielegalnymi substancjami wykorzystujące kantor CrypS

Redaktor: Albert Czajkowski

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

Ostrzegamy przed sklepami internetowymi, które wykorzystują nasz kantor BTC do sprzedaży nielegalnych substancji. Niżej wymienione strony internetowe przymują płatności w BTC i nakłaniają do kupowania ich poprzez naszą platformę. Podkreślamy, że nie współpracujemy z żadną z firm oferujących takie usługi oraz przestrzegamy przed kupnem jakichkolwiek nielegalnych substancji. W momencie publikacji 2 z podanych niżej adresów stron internetowych (Benzosklep, Enzo) już nie funkcjonują, jednak zostawiamy je w razie wznowienia aktywności przez twórców oraz w celu nagłośnienia problemu. Takie działania są powszechną tendencją w branży i psują dobrą renomę kryptowalut. Warto dodać, że wiele z tego typu sklepów nie realizuje zamówień pomimo wpłacenia środków.

dopalacze sklep płatność bitcoinem btc
Przykładowa instrukcja zakupu narkotyków ze strony dopalacze-sklep.org
ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.