Uwaga na mikser BTC - Cryptmixer | Ostrzeżenie | CrypS.

Uwaga na mikser BTC – Cryptmixer

Redaktor: Albert Czajkowski

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

Platforma do mieszania bitcoinów Cryptmixer, podkreślająca swoją efektywność i wysoki poziom bezpieczeństwa jest najprawdopodobniej scamem, który kradnie kryptowaluty. Strona internetowa platformy wygląda na profesjonalną i godną zaufania, jednak opinie użytkowników mówią zupełnie co innego.

Opinie na TrustPilot o cryptmixer
Źródło: https://www.trustpilot.com/review/cryptmixer.com

Według opinii na TrustPilot, Cryptmixer to oszustwo, które kradnie wpłacone aktywa cyfrowe, nie odpowiadając na żadne maile. Część opini na platformie jest 5-gwiazdkowa, jednak użytkownicy podkreślają, że te komentarze są wystawione prawdopodobnie przez firmę i są fałszywe. Ze względu na wciąż niewielką ilośc informacji ostrzegamy przed platformą Cryptmix i radzimy skorzystać z innych bardziej popularnych i zaufanych rozwiązań na rynku.

ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.