Uwaga na Binance Assets, Fxsmart Robots i Digitaly Invest | Ostrzeżenie | CrypS.

Uwaga na Binance Assets, Fxsmart Robots i Digitaly Invest

Zerelik Maciej

ostrzeżenie kryptowaluty scam Brokerzy / Giełdy

Komisarz ds. Papierów wartościowych w Teksasie wydał nakaz wstrzymania działań trzech platform inwestycyjnych. Jednak z nich działa pod nazwą „Binance Assets”. Kolejne dwie to Fxsmart Robots i Digitaly Invest. Ta ostatnia nie jest tą samą firmą, co Digital Invest lub Digitally Invest.

Zarządzenie komisarza podkreśla, że żadna z platform nie jest zarejestrowana do sprzedaży papierów wartościowych w Teksasie.

Filipińska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd już wcześniej wydała publiczne ostrzeżenie przeciwko Delta Crypt. Platforma ta twierdzi, że jest legalną firmą zarejestrowaną w Wielkiej Brytanii. Regulator z Azji Południowo-Wschodniej ostrzegł jednak, że platforma o”nielegalnie oferowała papiery wartościowe płacąc 'śmieszne’ zyski”. Filipiński SEC wezwał społeczeństwo do „nie inwestowania lub zaprzestania inwestowania w jakikolwiek system oferowany” przez Delta Crypt. W oświadczeniu Teksańskiego regulatora możemy przeczytać:

Po wydaniu wcześniejszego ostrzeżenia, Delta Crypt rzekomo usunęła swoją stronę internetową i zamiast zamknąć działalność rozpoczęła nowy program inwestycyjny – tym razem działając pod nazwami Binance Assets, Binanceassets Ltd. i Bit Kind Ltd.

Firma reklamuje teraz różne kryptowalutowe plany inwestycyjne. Przykładowo, Gold Plan zapewnia gwarantowany zwrot w wysokości 30%, a Diamond Plan aż 40%.

LINK DO OFICJALNEGO OSTRZEŻENIA

ostrzeżenie kryptowaluty scam
reklama
reklama

Dodaj komentarz