Uwaga na Binance Assets, Fxsmart Robots i Digitaly Invest | Ostrzeżenie | CrypS.

Uwaga na Binance Assets, Fxsmart Robots i Digitaly Invest

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

Komisarz ds. Papierów wartościowych w Teksasie wydał nakaz wstrzymania działań trzech platform inwestycyjnych. Jednak z nich działa pod nazwą “Binance Assets”. Kolejne dwie to Fxsmart Robots i Digitaly Invest. Ta ostatnia nie jest tą samą firmą, co Digital Invest lub Digitally Invest.

Zarządzenie komisarza podkreśla, że żadna z platform nie jest zarejestrowana do sprzedaży papierów wartościowych w Teksasie.

Filipińska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd już wcześniej wydała publiczne ostrzeżenie przeciwko Delta Crypt. Platforma ta twierdzi, że jest legalną firmą zarejestrowaną w Wielkiej Brytanii. Regulator z Azji Południowo-Wschodniej ostrzegł jednak, że platforma o”nielegalnie oferowała papiery wartościowe płacąc ‘śmieszne’ zyski”. Filipiński SEC wezwał społeczeństwo do “nie inwestowania lub zaprzestania inwestowania w jakikolwiek system oferowany” przez Delta Crypt. W oświadczeniu Teksańskiego regulatora możemy przeczytać:

Po wydaniu wcześniejszego ostrzeżenia, Delta Crypt rzekomo usunęła swoją stronę internetową i zamiast zamknąć działalność rozpoczęła nowy program inwestycyjny – tym razem działając pod nazwami Binance Assets, Binanceassets Ltd. i Bit Kind Ltd.

Firma reklamuje teraz różne kryptowalutowe plany inwestycyjne. Przykładowo, Gold Plan zapewnia gwarantowany zwrot w wysokości 30%, a Diamond Plan aż 40%.

LINK DO OFICJALNEGO OSTRZEŻENIA

ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.