SEC ostrzega przed 8 firmami kryptograficznymi | Ostrzeżenie | CrypS.

SEC ostrzega przed 8 firmami kryptograficznymi

Redaktor: Albert Czajkowski

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) opublikowała listę 8 projektów kryptowalutowych, które są potencjalnie niebezpieczne dla inwestorów. 

Główny organ nadzorujący inwestycje rządu USA wskazał szereg niezarejestrowanych firm kryptowalutowych, które najwyraźniej oszukują międzynarodowych inwestorów. Pięć z wymienionych firm oferuje: inwestycje w aktywa cyfrowe i handel nimi, pomoc ofiarom oszustów oraz inne usługi. Witryny pozostałych trzech projektów po publikacji SEC, przestały być dostępne.

Firmy te wykorzystują wprowadzające w błąd informacje, aby pozyskiwać inwestorów głównie spoza USA – powiedział SEC. 

Wymienione firmy przez organ nadzorujący to:

AxTrading-Investment

WITRYNA: axtrading-investment.com

Passive Trade Plan

WITRYNA: ptradingplan.com

RetireWell Investors

WITRYNA: retirewellinvestors.com

Reclaw International Inc.

WITRYNA: reclaws.com

SmartCoins24

WITRYNA: smartcoins24.com

BitminingFX

WITRYNA: bitminingfx.com

Cryptobravos

WITRYNA: cryptobravos.com

FXBitcash

WITRYNA: fxbitcash.com

Więcej informacji na temat firm organ nadzorujący udostępnił na swojej stronie internetowej.

Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd ostrzega inwestorów przed zbyt dobrymi, aby mogły być prawdziwe możliwościami inwestycyjnymi w przestrzeni kryptowalut. W listopadzie 2020 roku SEC ogłosiła odzyskanie ponad 4,68 miliarda dolarów, z czego 1,26 miliarda dolarów pochodziło z ICO i sprzedaży tokenów firm kryptowalutowych.

ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.