Portugalski regulator ostrzega przed blvcknetwork.com | Ostrzeżenie | CrypS.

Portugalski regulator ostrzega przed blvcknetwork.com

Redakcja

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

Portugalska Comissão do Mercado de Valores Mobillários (CMVM) ostrzega inwestorów przed nową generacją nieuregulowanych brokerów i niesprawdzonych traderów. Wykorzystują oni profile w mediach społecznościowych, przekonując swoje ofiary, że mogą handlować online i zarabiać ogromne pieniądze w krótkim czasie.

Najnowszym uzupełnieniem listy ostrzeżeń CMVM jest strona internetowa https://blvcknetwork.com/ i jej konto na Instagramie.

Marki te nie posiadają niezbędnych akredytacji do oferowania swoich usług. Mimo to obiecują bardzo lukratywne i gwarantowane zwroty. Jak ostrzega portugalski regulator, obietnice te są bez pokrycia i kończą się po inwestycji i otrzymaniu pierwszej wypłaty.

Regulator wyraźnie wskazuje, że BLVCKCRYPTO promuje spekulacyjne i ryzykowne produkty handlowe, a inwestorzy mogą stracić całą swoją inwestycję.

STRONA: https://blvcknetwork.com

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/blvck_network/

LINK DO OFICJALNEGO OSTRZEŻENIA

ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.