Platforma Nuls zaatakowana przez hakerów | Ostrzeżenie | CrypS.

Platforma Nuls zaatakowana przez hakerów

Mariusz Przepiórka

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

Przedstawiciele platformy blockchainowej Nuls poinformowali, że zostali zaatakowani przez hakerów. Łupem przestępców padły tokeny NULS o wartości 480 tysięcy USD.

W oficjalnym komunikacie platforma przyznała, że hakerzy wyprowadzili 2 miliony tokenów NULS, z czego 548 354 sztuk trafiło już na rynek i nie ma możliwości ich namierzenia.

Skradzione aktywa stanowią 2% całkowitej liczby tokenów NULS będących w obiegu, który wynosi ponad 73 mln sztuk. Platforma zapowiedziała, że reszta tokenów, które padły łupem złodziei, zostanie zniszczona.

Według przedstawionych informacji, hakerzy zaatakowali przez lukę w zabezpieczeniach NULS wersja 2.2. Przedstawiciele platformy wezwali użytkowników do dokonania niezwłocznej aktualizacji do najnowszej wersji.

ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.