Kanada ostrzega przed dwoma platformami górniczymi | Ostrzeżenie | CrypS.

Kanada ostrzega przed dwoma platformami górniczymi

Redakcja

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

Kandyjski regulator Financial and Consumer Affairs Authority (FCAA) ostrzega przed dwoma platformami górniczymi: Metrocrypto i Sunlightcrypto. Według FCAA obydwie platformy prowadzą niezarejestrowaną działalność.

Obie nielegalne firmy mają podobnie wyglądające strony internetowe. Metrocrypto oferuje pakiety Basic, Silver i Classic. Sunlightcrypto natomiast posiada ofertę Gold i Diamond, które oferują nawet 30% tygodniowego zysku.

FCAA stwierdziła, że gwarancja wysokiego poziomu zwrotu z inwestycji bez poinformowania ludzi o ryzyku jest klasyfikowana jako oszustwo. Regulator zachęca ludzi do staranności i sprawdzania tego, czy firmy do których masz zamiar wysłać pieniądze są zerejestrowane. Te dwie firmy twierdzą, że są zarejestrowane w 127 innych krajach, co jest oczywiście nieprawdą.

 

ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.