Horizen ostrzega przed giełdą Bitfare | Ostrzeżenie | CrypS.

Horizen ostrzega przed giełdą Bitfare

Mariusz Przepiórka

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

Spółka Horizen, która jest emitentem tokena ZEN, opublikowała ostrzeżenie przed giełdą Bitfare. Zdaniem Horizen istnieją powody, by sądzić, że giełda jest nieuczciwa i próbuje oszukiwać swych klientów.

Giełda Bitfare powstała we wrześniu ubiegłego roku. Zlokalizowana jest w Wellington i oferuje obrót zarówno najpopularniejszymi, jak i mniej znanymi kryptowalutami (m.in. BTC, ETH, BSV, USDT, USDC i TRX). W grudniu Bitfare poinformowała natomiast, że dodaje do swej oferty ZEN, co potwierdziła spółka Horizen.

Niedawno jednak emitent tokena ZEN zwrócił uwagę, że wielu jego posiadaczy boryka się z problemami dotyczącymi historii depozytu i salda portfela. W oficjalnym komunikacie Horizen ogłosiła, że po uruchomieniu obrotu tokenem ZEN na giełdzie, otrzymała sygnały o pojawiających się kłopotach związanych z obsługą klienta i korzystaniem z platformy.

W efekcie Horizen zaleca wstrzymanie się przed wpłacaniem depozytów na rachunki giełdy, gdyż może to być próba oszustwa. Podejrzenia nabrały powagi, gdy w ciągu 48 godzin po komunikacie spółki Horizon, giełda Bitfare wciąż nie zajęła oficjalnego stanowiska.

ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.