Horizen ostrzega przed giełdą Bitfare | Ostrzeżenie | CrypS.

Horizen ostrzega przed giełdą Bitfare

Mariusz Przepiórka

ostrzeżenie kryptowaluty scam Brokerzy / Giełdy

Spółka Horizen, która jest emitentem tokena ZEN, opublikowała ostrzeżenie przed giełdą Bitfare. Zdaniem Horizen istnieją powody, by sądzić, że giełda jest nieuczciwa i próbuje oszukiwać swych klientów.

Giełda Bitfare powstała we wrześniu ubiegłego roku. Zlokalizowana jest w Wellington i oferuje obrót zarówno najpopularniejszymi, jak i mniej znanymi kryptowalutami (m.in. BTC, ETH, BSV, USDT, USDC i TRX). W grudniu Bitfare poinformowała natomiast, że dodaje do swej oferty ZEN, co potwierdziła spółka Horizen.

Niedawno jednak emitent tokena ZEN zwrócił uwagę, że wielu jego posiadaczy boryka się z problemami dotyczącymi historii depozytu i salda portfela. W oficjalnym komunikacie Horizen ogłosiła, że po uruchomieniu obrotu tokenem ZEN na giełdzie, otrzymała sygnały o pojawiających się kłopotach związanych z obsługą klienta i korzystaniem z platformy.

W efekcie Horizen zaleca wstrzymanie się przed wpłacaniem depozytów na rachunki giełdy, gdyż może to być próba oszustwa. Podejrzenia nabrały powagi, gdy w ciągu 48 godzin po komunikacie spółki Horizon, giełda Bitfare wciąż nie zajęła oficjalnego stanowiska.

ostrzeżenie kryptowaluty scam
reklama
reklama

Dodaj komentarz