FCA: Uwaga na Bitcoinmarketscap | Ostrzeżenie | CrypS.

FCA: Uwaga na Bitcoinmarketscap

Albert Czajkowski

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

Brytyjski nadzorca rynków finansowych (FCA) opublikował ostrzeżenie przed firmą Bitcoinmarketscap, która działa bez wymaganych licencji. Spółka oferuje produkty inwestycyjne, w tym również inwestycje w kryptowaluty.

Bitcoinmarketscap

Adres: Floor 8 Devonshire House 1 Mayfair Place, London, England W1J 8AJ, United Kingdom
Telefon: (44) 208 089 0716; +44-2038088425; 02034985374; 0203 895 2955; 0203 695 3215
Email: support@bitcoinmarketscap.com; daniel.g@bitcoinmarketscap.com; Ken.m@bitcoinmarketscap.com; Kyle.a@bitcoinmarketscap.com; adam.r@bitcoinmarketscap.com; alex.g@bitcoinmarketscap.com; Charles.b@bitcoinmarketscap.com; Bejamin.s@bitcoinmarketscap.com

Internet: https://bitcoinmarketscap.com

ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.