FCA ostrzega przed Coinburp Limited | Ostrzeżenie | CrypS.

FCA ostrzega przed Coinburp Limited

Redakcja

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

Brytyjskie FCA ostrzegło przed firmą Coinburp Limited, która w dniu dzisiejszym zamierza uruchomić token CoinBurp $BURP i pierwszą ofertę DEX. 

Jak twierdzi regulator, spółka nie posiada jeszcze pełnej rejestracji w FCA. Złożyła jednak wniosek o rejestrację. Coinburp widnieje w Rejestrze Tymczasowej Rejestracji (TRR) FCA. TRR został utworzony, aby umożliwić istniejącym firmom zajmującym się kryptowalutami kontynuowanie handlu, podczas gdy FCA ocenia ich wniosek.

Mimo to, rejestracja w TRR, nie pozwala żadnej firmie twierdzić, że jest zarejestrowana lub autoryzowana przez FCA. Firmy z tym statusem mogą jednak kontynuować handel.

FCA po raz kolejny ostrzegł też ogólnie przed rynkiem kryptowalut. W oficjalnym komunikacie możemy przeczytać:

Tokeny kryptowalutowe mogą stać się bardzo trudne do sprzedania lub mogą znacznie zmniejszyć swoją wartość – a konsumenci, którzy w nie inwestują, powinni być przygotowani na utratę wszystkich swoich pieniędzy. Jest mało prawdopodobne, że będziesz miał możliwość odwołania się do Financial Ombudsman Service lub Financial Services Compensation Scheme, jeśli coś pójdzie nie tak.

LINK DO OFICJALNEGO OSTRZEŻENIA

 

ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.