FCA ostrzega przed Coinburp Limited | Ostrzeżenie | CrypS.

FCA ostrzega przed Coinburp Limited

Zerelik Maciej

ostrzeżenie kryptowaluty scam Inne inwestycje

Brytyjskie FCA ostrzegło przed firmą Coinburp Limited, która w dniu dzisiejszym zamierza uruchomić token CoinBurp $BURP i pierwszą ofertę DEX. 

Jak twierdzi regulator, spółka nie posiada jeszcze pełnej rejestracji w FCA. Złożyła jednak wniosek o rejestrację. Coinburp widnieje w Rejestrze Tymczasowej Rejestracji (TRR) FCA. TRR został utworzony, aby umożliwić istniejącym firmom zajmującym się kryptowalutami kontynuowanie handlu, podczas gdy FCA ocenia ich wniosek.

Mimo to, rejestracja w TRR, nie pozwala żadnej firmie twierdzić, że jest zarejestrowana lub autoryzowana przez FCA. Firmy z tym statusem mogą jednak kontynuować handel.

FCA po raz kolejny ostrzegł też ogólnie przed rynkiem kryptowalut. W oficjalnym komunikacie możemy przeczytać:

Tokeny kryptowalutowe mogą stać się bardzo trudne do sprzedania lub mogą znacznie zmniejszyć swoją wartość – a konsumenci, którzy w nie inwestują, powinni być przygotowani na utratę wszystkich swoich pieniędzy. Jest mało prawdopodobne, że będziesz miał możliwość odwołania się do Financial Ombudsman Service lub Financial Services Compensation Scheme, jeśli coś pójdzie nie tak.

LINK DO OFICJALNEGO OSTRZEŻENIA

 

ostrzeżenie kryptowaluty scam
reklama
reklama

Dodaj komentarz