Crypto Boom / Glob Markets | Ostrzeżenie | CrypS.

Crypto Boom / Glob Markets

Michał

ostrzeżenie kryptowaluty scam Aplikacje / Programy

Reklamy kolejnej „cudownej aplikacji do handlu kryptowalutami” atakują w sieci i zachęcają do wpłacania pieniędzy, które będą same zarabiać i przyniosą ogromne zyski. Rzeczywistość może być jednak bolesna. Crypto Boom wygląda na typowy scam.

Prawdopodobnie strona jest powiązana z platformą Bitcoin Revolution, przed którą pojawiały się już liczne ostrzeżenia. Część witryny Crypto Boom jest jej bezpośrednią kopią. Po zalogowaniu następuje przekierowanie na stronę Glob Markets, nielicencjonowanego podmiotu z siedzibą na Seszelach. Ostrzegamy przed rejestracją, dokonywaniem wpłat i kontaktowaniem się z ludźmi związanymi z tym przekrętem.

Schemat mający zwabić klientów, którzy wpłacą pieniądze, jest podobny dla wszystkich oszustw tego typu. Internetowa reklama przekierowuje użytkownika do artykułu, który ma imitować autentyczny dziennikarski tekst. Zazwyczaj znajduje się w domenie przypominającej wiarygodny portal, np. „Puls Biznesu”. W „artykule” przywołane są znane osoby publiczne i eksperci, którzy mieli zainwestować w reklamowaną platformę i zarabiać na niej duże pieniądze.

 

Crypto Boom / Glob Markets

Powiązane firmy: Company Cubic Services Ltd / Bitcoin Revolution

Strony: secure-trades.com/#/cryptoboom/ glob-markets.com/

Adres: Suites 103, Premier Building, Mahe, Republika Seszeli

Email: support@glob-markets.com

Telefon: +48 223070453/ +48221530178

ostrzeżenie kryptowaluty scam
reklama
reklama

Dodaj komentarz