Changpeng Zhao ostrzega przez scamem phishingowym | Ostrzeżenie | CrypS.

Changpeng Zhao ostrzega przez scamem phishingowym

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

Dyrektor generalny wiodącej na świecie giełdy kryptowalut ostrzegł przed “masowym” SMS-owym oszustwem phishingowym, które wymierzone jest w użytkowników Binance.

W piątkowym tweecie, Changpeng Zhao, dyrektor generalny wiodącej na świecie giełdy kryptowalutowej – Binance – ostrzegł o kampanii phishingowej, która jest skierowana przeciwko użytkownikom giełdy.

Mamy do czynienia z masowym oszustwem phishingowym poprzez SMS z linkiem do anulowania wypłat. Prowadzi on do strony phishingowej, która wyłudza dane uwierzytelniające użytkownika, jak na poniższym zrzucie ekranu. Nigdy nie klikajcie na linki z SMS-ów…

CZ zalecił również, aby użytkownicy zawsze odwiedzali stronę internetową Binance poprzez zakładki lub wpisywali ją bezpośrednio w pasku adresu. Nigdy nie powinni klikać podejrzanych linków.

ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.