Aplikacja w Google Play podszywająca się pod Trezor | Ostrzeżenie | CrypS.

Aplikacja w Google Play podszywająca się pod Trezor

Redaktor: Albert Czajkowski

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

Ostrzeżenie dla wszystkich użytkowników Androida

W sklepie Google Play znajduje się aplikacja podszywająca się pod najpopularniejszą firmę sprzedającą portfele sprzętowe, jaką jest Trezor. Firma uprasza, aby nie instalować aplikacji na swoim urządzeniu. Jak podkreśla Trezor użytkownicy muszą dbać o bezpieczeństwo i nie powinni udostępniać nikomu swoich seed’ów. Firma udostępniła instrukcję na swojej stronie jak można korzystać z Trezora na systemie Android.

Aplikacja w Google Play podszywająca się pod Trezor
Aplikacja podszywająca się pod Trezor na Google Play
ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.