OKX zrekompensuje traderów, którzy kupili SUI po zawyżonym kursie | Wiadomości | CrypS.

OKX zrekompensuje traderów, którzy kupili SUI po zawyżonym kursie

Dawid Kucharczyk
sui blockchain

Giełda kryptowalut OKX zrekompensuje straty użytkownikom, którzy wczoraj kupili SUI po zawyżonym kursie. Traderzy skarżyli się, że nie mogli anulować zleceń na zakup tokenów (opcja anulowania nie działała). Musieli więc zakupić monety po cenie 1,2 USD.


Założyciel OKX Star Xu powiedział, że powodem był błąd w oprogramowaniu.

Klienci, którzy nie zdołali anulować zleceń i kupili SUI po kursie powyżej 1 USDT, otrzymają rekompensatę. Przepraszamy za niedogodności i obiecujemy naprawić błąd w systemie handlowym tak szybko, jak to możliwe. Obiecujemy również wyeliminować ryzyko wystąpienia podobnego problemu w przyszłości – napisał na Twitterze.

W najbliższej przyszłości firma udostępni instrukcje, jak uzyskać rekompensatę. Traderzy są proszeni o kontakt ze wsparciem klienta, jeśli ich otwarte zlecenia kupna SUI zostały wczoraj zamrożone.

WuBlockchain komentuje sytuację

Popularny kryptobloger WuBlockchain również skomentował sytuację. Przypomniał, że zespół projektowy Sui poprosił wcześniej giełdę OKX o zmianę czasu otwarcia rynku. Z powodu tej sytuacji zapomnieli zmienić niektóre moduły handlowe, co dodatkowo wywołało kolejny potencjalny błąd w systemie.

Obecna cena tokena Sui wynosi 1,28 USD. W ciągu 24 godzin spadła o 10%. Wciąż jest jednak wyższa niż cena w przedsprzedaży (SUI można było kupić za zaledwie 0,03 USD, a nawet za 0,01 USD w rundach serii A).

sui blockchainreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.