OKX wprowadza usługę copy tradingu | Wiadomości | CrypS.

OKX wprowadza usługę copy tradingu

Mariusz Przepiórka
okx prezentuje proof of reserves

Giełda kryptowalut OKX z siedzibą na Seszelach poinformowała o dodaniu funkcji copy tradingu do swojej platformy handlowej.


Przedstawiciele giełdy wyjaśnili, że dzięki narzędziu copy tradingu użytkownicy są teraz w stanie odtworzyć strategie handlowe najlepszych traderów na platformie. W ten sposób mogą odpowiedzialnie zawierać transakcje i ograniczyć ryzyko związane z kryptowalutami. Dostępne strategie obejmują aż 600 par walutowych.

Giełda wprowadza funkcję copy tradingu niespełna rok po wcześniejszych zmianach dla użytkowników. Wówczas firma OKX umożliwiła traderom sprawdzenie części składowych portfela, historii transakcji, zysków i strat, a także poziomów ryzyka najskuteczniejszych traderów na platformie. Dzięki nowemu narzędziu do copy tradingu najlepsi traderzy otrzymają prowizję, gdy inni inwestorzy przyjmą ich strategie i będą z nich czerpać zyski.

Nowa funkcja copy tradingu jest jedną z wielu inicjatyw OKX, która na początku ubiegłego roku dokonała rebrandingu i odeszła od poprzedniej nazwy OKEx. Pod koniec grudnia giełda nawiązała współpracę z DappRadar, aby zapewnić swoim użytkownikom dostęp do szerszej bazy zdecentralizowanych aplikacji finansowych i gier finansowych.


5% zniżki na zawsze

Rejestrując konto na OKX z naszego linku, otrzymasz dożywotnie 5% zniżki od prowizji handlowych na giełdzie. Z promocji mogą skorzystać także zarejestrowani użytkownicy, którzy nie logowali się na platformie przez ostatnie 180 dni –> poznaj szczegóły.

okx prezentuje proof of reservesreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.