Od teraz możesz stakować Ethereum 2.0 na Binance | Wiadomości | CrypS.

Od teraz możesz stakować Ethereum 2.0 na Binance

Redaktor: Albert Czajkowski
Stakowanie Ethereum 2.0 na Binance

Minimalny próg udziału w zastawianiu na Binance wynosi 0,0001 ETH. Zakres rocznych zwrotów to 5-20%. Jest to świetna wiadomość dla osób nie mających 32 ETH do samodzielnego stakingu.

Nowa usługa od Binance

Giełda kryptowalut Binance ogłosiła wczoraj uruchomienie obstawiania Ethereum 2.0. Usługa jest live od dziś. Użytkownicy uczestniczący w stakingu otrzymają tokeny BETH (1 BETH = 1 ETH). Możliwość wymiany starej wersji tokenów na nową pojawi się na początku 2021 roku, ale monety ETH2 zostaną zablokowane do fazy 1.5 (czyli około 2 lata).

 

Zalety stakowania ETH 2.0 na Binance to pokrycie kosztów operacyjnych przez giełdę oraz brak ryzyka kar, które sieć może nałożyć na użytkownika. Minimalna stawka, którą można zastawić to 0,0001 ETH. Zwrot z inwestycji waha się między 5-20% rocznie w zależności od kilku zmiennych, które omówiliśmy w naszym poradniku.

Nowa usługa od największej giełdy na świecie wyróżnia się funkcją “Double Rewards”. Zweryfikowani użytkownicy otrzymają dodatkowe nagrody w tokenie wymiany BNB. Kwoty będą odpowiadać kwocie zarobionej na obstawianiu BETH po kursie BNB / ETH, skutecznie podwajając nagrodę każdego kwalifikującego się użytkownika. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czym jest Ethereum 2.0 oraz jakie zmiany czekają sieć sprawdź nasz artykuł na ten temat.

Stakowanie Ethereum 2.0 na Binancereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.