Od teraz możesz stakować Ethereum 2.0 na Binance | Wiadomości | CrypS.

Od teraz możesz stakować Ethereum 2.0 na Binance

Konrad Juszczyk
Stakowanie Ethereum 2.0 na Binance

Minimalny próg udziału w zastawianiu na Binance wynosi 0,0001 ETH. Zakres rocznych zwrotów to 5-20%. Jest to świetna wiadomość dla osób nie mających 32 ETH do samodzielnego stakingu.

Nowa usługa od Binance

Giełda kryptowalut Binance ogłosiła wczoraj uruchomienie obstawiania Ethereum 2.0. Usługa jest live od dziś. Użytkownicy uczestniczący w stakingu otrzymają tokeny BETH (1 BETH = 1 ETH). Możliwość wymiany starej wersji tokenów na nową pojawi się na początku 2021 roku, ale monety ETH2 zostaną zablokowane do fazy 1.5 (czyli około 2 lata).

Zalety stakowania ETH 2.0 na Binance to pokrycie kosztów operacyjnych przez giełdę oraz brak ryzyka kar, które sieć może nałożyć na użytkownika. Minimalna stawka, którą można zastawić to 0,0001 ETH. Zwrot z inwestycji waha się między 5-20% rocznie w zależności od kilku zmiennych, które omówiliśmy w naszym poradniku.

Nowa usługa od największej giełdy na świecie wyróżnia się funkcją „Double Rewards”. Zweryfikowani użytkownicy otrzymają dodatkowe nagrody w tokenie wymiany BNB. Kwoty będą odpowiadać kwocie zarobionej na obstawianiu BETH po kursie BNB / ETH, skutecznie podwajając nagrodę każdego kwalifikującego się użytkownika. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czym jest Ethereum 2.0 oraz jakie zmiany czekają sieć sprawdź nasz artykuł na ten temat.

Stakowanie Ethereum 2.0 na Binance
reklama
reklama