Od 6 lat kupuje co tydzień bitcoina. Znany kickboxer przedstawia swoją strategię | Wiadomości | CrypS.

Od 6 lat kupuje co tydzień bitcoina. Znany kickboxer przedstawia swoją strategię

Jacek Walewski
Andrew Tate

Andrew Tate, kickboxer i jeden z największych buców w historii Internetu, przyznał, że inwestuje w bitcoina. Czy jednak o takiego ambasadora marki prosiliśmy?


  • Tate przyznał się, że inwestuje w BTC. Robi to regularnie, co tydzień, już od 2018 roku,
  • Jego zdaniem warto posiadać kryptowalutę, bowiem to ochrona przed zbyt dużą władzą rządu.

Andrew Tate radzi, jak inwestować

Tate napisał w poście na X, że jest fanem bitcoina. Kryptowaluta może jego zdaniem stać się walutą przyszłości. Zwłaszcza teraz – w obliczu potencjalnego upadku dolara amerykańskiego i rosnącej tyranii rządu.

W swoim stylu dodał, że dolar staje się coraz bardziej “spie***lony”. Do tego rząd może przejąć kontrolę nad nieruchomościami i innymi aktywami. Na tym tle pionierska kryptowaluta coraz bardziej jawi się jako jedyna opcja dla inwestorów chcących chronić swoje bogactwo.

Tate przyznał też wcześniej, że od 2018 r. kupuje BTC. Robi to konsekwentnie, co tydzień.

 

Z kolei w 2022 r. w wywiadzie udzielonym Anthony’emu Pompliano chwalił to, jak bitcoin działa. Wspominał swoje osobiste doświadczenie związane z przesłaniem 900 000 USD do Kataru na zakup nieruchomości.

Opisał ten proces jako biurokratyczny koszmar. Okazało się, że przelewy bankowe na tak dużą kwotę to spore wyzwanie. Porównał to doświadczenie z tym, jak łatwo korzysta się z Bitcoina jako sieci.

Wszedł też na temat pandemii Covid-19 i argumentował, że ludzie powinni w takich czasach bardziej martwić się działaniami rządów, które ograniczały wtedy naszą wolność, niż samym wirusem.

Ambasador marki, o którego nie prosiliśmy

Z tym, co mówi i pisze w social mediach Tate, trudno się nie zgodzić. Bitcoin rozwiązuje wiele problemów starego systemu finansowego. Do tego pozwala nam trzymać kapitał poza bankami, co też jest dla wielu osób plusem. I nie chodzi o ukrywanie dochodów czy pranie pieniędzy, ale po prostu pełną kontrolę nad swoimi oszczędnościami.

Problemem jest to, że bitcoina chwali właśnie ktoś taki jak Tate. Mowa o człowieku, który jest posądzany o porwanie i przetrzymywanie siłą w swoim domu kobiet. Do tego doszły z czasem podejrzenia o handel ludźmi i stworzenie zorganizowanej grupy przestępczej. Nie, lepiej by on konkretnie nie chwalił BTC w mediach!

Andrew Tatereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.