Nowe kryptowaluty w kantorze na CrypS - BTC, ETH, USDT + możliwość sprzedaży | Wiadomości | CrypS.

Nowe kryptowaluty w kantorze na CrypS – BTC, ETH, USDT + możliwość sprzedaży

Albert Czajkowski
kantor btc nowosc

Dzięki staraniom naszego partnera dostarczającego widget kantoru kryptowalut na naszą witrynę, mamy przyjemność ogłosić dosyć duże zmiany w jego funkcjonalności! Od teraz nasi użytkownicy mogą kupować nie tylko BTC, ale również ETH i USDT. Dodatkowo pojawiła się również możliwość sprzedaży swoich kryptowalut!

Nowy UX i UI

Badania na użytkownikach wykazały kilka konkretnych punktów, które zostały znacznie usprawnione. Dzięki temu doświadczenia użytkowników powinny ulec znacznej poprawie.

Możliwość kupna ETH i USDT

To pierwszy krok na drodze dodawania nowych kryptowalut (następne już czekają w kolejce). Na ten moment zarówno ETH jak i USDT przesyłane są po sieci Ethereum (w związku z czym opłaty bywają wysokie) natomiast w przeciągu miesiąca powinna pojawić się też opcja przesyłania tych kryptowalut po sieci Binance Chain i to znacznie obniży ewentualne koszty transakcji.

Możliwość sprzedaży BTC, ETH i USDT

Wraz z nowym widgetem wprowadzamy również pierwszą z trzech zaplanowanych możliwości sprzedaży kryptowalut przez widget, taką z odbiorem gotówki w jednym z naszych stacjonarnych punktów partnerskich.

Jak to działa?

Klient rozpoczyna transakcję w kantorze, wybiera miejsce odbioru gotówki, wpłaca odpowiednią kwotę na wygenerowany dla niego adres kryptowalutowy, otrzymuje potwierdzenie transakcji z kodem, umawia się na wizytę i odbiera gotówkę w punkcie podając swoje dane, których użył w transakcji oraz indywidualny kod.

Aktualnie w ramach promocji obowiązują obniżone prowizje. Minimalna kwota takiej operacji to 4000 zł, maksymalna to 60 000 zł.

Uruchomienie sprzedaży daje też możliwość wprowadzenia dwóch jej nowych form – z wypłatą na kartę i z wypłatą gotówki w bankomacie. Te dwie opcje pojawią się już niedługo!

kantor btc nowosc
reklama
reklama