Nowa Minigra NFT od Stranger Things | Wiadomości | CrypS.

Nowa Minigra NFT od Stranger Things

Anna Sutowicz
Minigra NFT od Stranger Things

Platforma niewymiennych tokenów NFT Candy Digital wydała kolejną minigrę „Stranger Things”. Gracze muszą rozwiązywać zagadki, aby zdobyć NFT gwiazd serialu. Niektórzy fani nie są jednak zadowoleni.


Niewymienne tokeny NFT pojawiają się w wielu sektorach. Jednakże, nie wszystkie firmy odnoszą tak samo dobre korzyści. Nowa minigra Netflixa „Stranger Things” wydana przez platformę NFT Candy Digital, nie została doceniona przez fanów.

W rundzie minigry, która odbędzie się w tym tygodniu, gracze będą musieli rozwiązać zagadki, jeśli chcą zdobyć jeden z czterech darmowych plakatów NFT z postaciami Mike’a Wheelera, Jonathana Byersa, Willa Byersa lub Argyle’a .

Jaka była reakcja fanów?

Reakcja fanów na wiadomość o kolejnej minigrze „Stranger Things” była mieszana. Niektórzy entuzjaści kryptowalut i fani serialu powiedzieli, że minigra wpadła w ich gust. Ale znaczna część fanów nie kryła oburzenia, kiedy konto „Stranger Things” na Twitterze udostępniło w zeszłym tygodniu informacje o tej nowości. Pojawiły się m.in. takie komentarze:

Myślicie, że zależy nam na NFT?

Bardzo kocham Stranger Things, ale jestem głęboko rozczarowany, że Netflix zdecydował, że dobrym pomysłem będzie griftowanie NFT na swoich fanach.

Po raz kolejny proszę Netflix o zaprzestanie tworzenia NFT moich ulubionych programów. Nie mogę poradzić sobie z żalem.

Niektórzy odpowiadali wymiotującymi emotikonami i płaczliwymi GIF -ami. Nie brakowało również wulgaryzmów.

To nie pierwszy raz

Taka reakcja na NFT nie jest jednak niczym nowym. Oburzenie fanów doprowadziło nawet do anulowania wielu integracji NFT w grach niezależnych.

Netflix NFT i minigra Candy to pierwszy krok platformy do głównych hollywoodzkich partnerstw. Przed Netflixem, Candy nawiązała współpracę między innymi z Major League Baseball (MLB).

Minigra NFT od Stranger Thingsreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.