NEO i GAS dostępne na giełdzie CEX.IO | Wiadomości | CrypS.

NEO i GAS dostępne na giełdzie CEX.IO

Michał Misiura
giełda CEX.IO

Od teraz giełda kryptowalut CEX.IO udostępnia kryptowaluty NEO i GAS. Nowe coiny można kupić za dolary, za pośrednictwem kart kredytowych Visa i Mastercard. 

CEX.IO poinformowało swoich klientów, że od 17 stycznia otworzy identyczne bramki płatności dla euro, a 21 także dla funta brytyjskiego.

Oba tokeny funkcjonują w ramach jednego blockchaina. Tokeny NEO reprezentują łańcuch bloków, podczas gdy tokeny GAS są używane jako waluta transakcyjna do uruchamiania aplikacji, wykonywania umów i wypłacania dywidend posiadaczom NEO. Obecnie (stan z 14.01.2020) kryptowaluta zajmuje 21 miejsce pod względem kapitalizacji na liście CoinMarketCap.

giełda CEX.IO
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.