Microsoft opracowuje portfel krypto dla przeglądarki Edge | Wiadomości | CrypS.

Microsoft opracowuje portfel krypto dla przeglądarki Edge

Dawid Kucharczyk
microsoft zakazał kopania kryptowalut w usługach chmurowych

Microsoft pracuje nad integracją kryptowalut i NFT w krypto portfelu, który będzie dostępny w przeglądarce Edge.


Użytkownik Twittera o pseudonimie Albacore podzielił się serią zrzutów ekranu interfejsu użytkownika Edge. Świadczą one o tym, że portfel znajduje się we wczesnej fazie rozwoju.

Najnowszą w ciągu wątpliwych funkcji Microsoft Edge jest portfel kryptowalutowy. Nie jestem do końca pewien, co sądzić o takich rzeczach wbudowanych w domyślną przeglądarkę, jakie są wasze przemyślenia?

Zrzuty ekranu pokazują interfejs użytkownika portfela, kanał wiadomości i możliwość kupowania kryptowalut za pośrednictwem Coinbase i MoonPay. To rozwiązanie jest „już wbudowane” w najnowsze wersje przeglądarki Microsoft Edge, ale jak na razie jest ukryte i niedostępne dla użytkowników. Albacore ostrzega, że Microsoft często testuje wiele narzędzi, ale rzadko je wypuszcza.

Sam Microsoft nie ujawnił żadnych informacji dotyczących rozwoju portfela kryptowalutowego. Rzecznik firmy powiedział:

Regularnie testujemy nowe funkcje, aby zbadać nowe możliwości dla naszych klientów. Czekamy na naukę i zbieranie opinii od klientów, ale w tej chwili nie mamy nic więcej do przekazania.

microsoft zakazał kopania kryptowalut w usługach chmurowychreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.