Microsoft nawiązuje współpracę z Ankr - token projektu wystrzelił

Microsoft nawiązuje współpracę z Ankr – token projektu wystrzelił

Redaktor: Michał Misiura
ANKR nawiązał współpracę z microsoftem

Microsoft poinformował o nawiązaniu współpracy z firmą Ankr, dostawcą infrastruktury web3. Celem współpracy jest opracowanie usługi węzła dla przedsiębiorstw potrzebujących dostępu do danych blockchain.


Obie firmy będą współpracować nad nową usługą hostingu węzłów w chmurze Azure firmy Microsoft, ze specyfikacjami pamięci i przepustowości dostosowanymi do węzłów blockchain.

Usługa wdrażania węzłów korporacyjnych umożliwiłaby projektom web3 lub deweloperom wdrażanie inteligentnych kontraktów, przekazywanie transakcji i odczytywanie lub zapisywanie danych blockchain.

– Współpraca z Ankr umożliwi deweloperom i organizacjom dostęp do danych blockchain w niezawodny i bezpieczny sposób oraz pozwoli dokonać analizy, w jaki sposób web3 może rozwiązać rzeczywiste wyzwania biznesowe – powiedział Rashmi Misra, dyrektor generalny ds. sztucznej inteligencji i nowych technologii w firmie Microsoft.

Ankr zapewnia usługę zdalnego wywoływania procedur (RPC), która umożliwia twórcom aplikacji i użytkownikom podłączenie węzłów chmury do 19 blockchainów, w tym BNB Chain, Ethereum, Polygon, Solana i Avalanche.

Rośnie wartość tokena ANKR

Po uruchomieniu współpracy Microsoftu i Ankr deweloperzy będą mogli programować na platformie RPC i middleware Ankr dla zdecentralizowanych aplikacji, a także spełniać swoje potrzeby skalowania za pomocą platformy chmurowej Microsoftu.

Informacja o współpracy została pozytywnie odebrana przez rynek. Wczoraj token firmy Ankr zyskał aż 70% wartości, co wskazuje, że inwestorzy z dużą pewnością podchodzą do przyszłości firmy. Obecnie token ANKR jest wyceniany na kwotę 0,05 USD.

– Z dużą ekscytacją podchodzimy do współpracy z firmą Microsoft, w ramach której udostępnimy nasze innowacyjne rozwiązania blockchain klientom Azure. Ta współpraca umożliwi przedsiębiorstwom każdej wielkości wykorzystanie mocy technologii blockchain i uwolnienie nowych możliwości wzrostu i innowacji – powiedział Chandler Song, dyrektor generalny firmy Ankr.

ANKR nawiązał współpracę z microsoftemreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.