Miami prezentuje bitcoinowego byka z Wall Street przed konferencją Bitcoin 2022 | Wiadomości | CrypS.

Miami prezentuje bitcoinowego byka z Wall Street przed konferencją Bitcoin 2022

Zerelik Maciej
bitcoinowy byk

Podczas konferencji Bitcoin 2020, burmistrz Miami – Francis Suarez zaprezentował bitcoinową statuę byka podobną do tej z Wall Street. Podczas jej odsłonięcia powiedział: „Witamy w przyszłości finansów”.


Burmistrz Francis Suarez jest dobrej myśli, jeśli chodzi o perspektywy finansowe Miami. Odsłonił dziś ważącą 3000 funtów i wysoką na 11 stóp statuę byka nazwaną Miami Bull. W ten sposób chciał podkreślić, że jego miasto to centrum innowacji finansowych.

Figura, która bezpośrednio czerpie inspirację z popularnego byka z Wall Street, została zamówiona przez firmę finansową TradeStation i odsłonięta przed konferencją Bitcoin 2022 – największym kryptowalutowym wydarzeniem, w którym udział bierze ok. 30 000 entuzjastów najnowszej technologii.

W środowym komunikacie prasowym wyjaśniono:

Statua ma na celu zarówno uhonorowanie Miami, jak i promowanie najnowszych technologii fintech, które pojawiły się na całym świecie, w tym pojawienie się blockchain, kryptowalut i zdecentralizowanych finansów.

Suarez dodał, że byk „potwierdza mocną pozycję Miami na światowej scenie finansowej”.

Byk został dziś przedpremierowo pokazany przed Miami Beach Convention Center, gdzie odbywa się Bitcoin 2022. Francis Suarez podczas swojego przemówienia powiedział: „Witajcie w przyszłości finansów”. Film z wydarzenia zamieścił wczoraj Bruce Fenton, entuzjasta Bitcoina, który kandyduje do Senatu USA. Możecie go obejrzeć poniżej:

bitcoinowy byk
reklama
reklama