Miami prezentuje bitcoinowego byka z Wall Street przed konferencją Bitcoin 2022 | Wiadomości | CrypS.

Miami prezentuje bitcoinowego byka z Wall Street przed konferencją Bitcoin 2022

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
bitcoinowy byk

Podczas konferencji Bitcoin 2020, burmistrz Miami – Francis Suarez zaprezentował bitcoinową statuę byka podobną do tej z Wall Street. Podczas jej odsłonięcia powiedział: “Witamy w przyszłości finansów”.


Burmistrz Francis Suarez jest dobrej myśli, jeśli chodzi o perspektywy finansowe Miami. Odsłonił dziś ważącą 3000 funtów i wysoką na 11 stóp statuę byka nazwaną Miami Bull. W ten sposób chciał podkreślić, że jego miasto to centrum innowacji finansowych.

Figura, która bezpośrednio czerpie inspirację z popularnego byka z Wall Street, została zamówiona przez firmę finansową TradeStation i odsłonięta przed konferencją Bitcoin 2022 – największym kryptowalutowym wydarzeniem, w którym udział bierze ok. 30 000 entuzjastów najnowszej technologii.

W środowym komunikacie prasowym wyjaśniono:

Statua ma na celu zarówno uhonorowanie Miami, jak i promowanie najnowszych technologii fintech, które pojawiły się na całym świecie, w tym pojawienie się blockchain, kryptowalut i zdecentralizowanych finansów.

Suarez dodał, że byk “potwierdza mocną pozycję Miami na światowej scenie finansowej”.

Byk został dziś przedpremierowo pokazany przed Miami Beach Convention Center, gdzie odbywa się Bitcoin 2022. Francis Suarez podczas swojego przemówienia powiedział: “Witajcie w przyszłości finansów”. Film z wydarzenia zamieścił wczoraj Bruce Fenton, entuzjasta Bitcoina, który kandyduje do Senatu USA. Możecie go obejrzeć poniżej:

bitcoinowy bykreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.