Metaverse, Tech4Good i Web3 - głównymi tematami konferencji Infoshare 2022 | Wiadomości | CrypS.

Metaverse, Tech4Good i Web3 – głównymi tematami konferencji Infoshare 2022

Redakcja
konferencja Infoshare Gdańsk 2022

W dniach 6 – 7 października w Gdańsku odbędzie się 16 edycja Infoshare – największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Głównymi tematami tegorocznej odsłony wydarzenia będą: Web3, metaverse w biznesie, Tech4Good oraz ukraińskie startupy i branża IT w obliczu wojny.


Infoshare 2022 to aż 6 scen, dziesiątki prelegentów oraz 6 tysięcy gości biorących udział w wydarzeniu. Specjaliści z Polski i zagranicy będą omawiać zagadnienia dotyczące najnowszych rozwiązań w biznesie, Web3, Tech4Good, a także trendów programistycznych i marketingowych. Wśród zaproszonych ekspertów pojawią się:

  • Natalia Hatalska – wyróżniona przez Financial Times CEO i założycielka infuture.institute,
  • Allister Frost – pierwszy szef strategii marketingu cyfrowego w firmie Microsoft, pionier transformacji cyfrowej, który opowie o doświadczeniach i pomysłach na rozwijanie ludzkich relacji z technologią,
  • QuHarrison Terry – autor książki The Metaverse Handbook, który przybliży drogę cyfrowych meta światów od literackiej fikcji do rzeczywistości,
  • Wiktoria Wójcik – współzałożycielka inStreamly, która wyjaśni dlaczego metaverse jest bliżej niż myślimy i czemu dotyczy nas wszystkich,
  • Szymon Sypniewicz – CEO Ramp Network, polskiego startupu z branży kryptowalut, który osiągnął wycenę przekraczającą miliard złotych,
  • Mike Butcher – redaktor TechCrunch, który opowie o istniejących metaverstów i furtkach, które mogą połączyć je z realnym światem,
  • Magdalena Marzec – kierowniczka marketingu w Too Good To Go, która opowie o zrównoważonym skalowaniu biznesu,
  • Michał “Misza” Piosik – główny partner AC/VC Foodtech Impact Fund, który opowie o korzyściach płynących z inwestowania w startupy pozytywnego wpływu.

…oraz wielu, wielu innych.

Ukraińskie startupy reprezentować będą m.in. Andrii Degeler z TNW, Sasha Garcia Gavrylyuk z Growth Factory oraz Dmitry Vartanian z SID Venture Partners.

Pełny program wydarzenia oraz lista prelegentów jest dostępna na stronie Infoshare

Infoshare 2022 – spotkanie inwestorów i startupów

Infoshare od wielu lat stanowi przestrzeń do spotkań młodych biznesów z inwestorami z całego świata. Startupy obecne na konferencji, będą mogły zaprezentować się przed ponad 100 funduszami VC, m.in. Pracuj Ventures, bValue, EBAN czy Sunfish Partners. Rozmowy odbywać się będą podczas indywidualnych spotkań matchmakingowych online i offline, umawianych przy użyciu dedykowanego narzędzia.

– Infoshare to arena spotkań dla startupów, inwestorów i międzynarodowych korporacji. W tym roku planujemy obecność ponad 100 wystawców, m.in. Startupy ponadto mają możliwość zaprezentowania się w specjalnie stworzonym wirtualnym Startup Expo oraz podczas Startup Contest – mówi Grzegorz Borowski, CEO Infoshare – organizator konferencji.

Podczas konferencji odbędzie się też Investor Meetup, dający wyjątkową okazję do networkingu wśród profesjonalistów z branży inwestycji w młody biznes. Infoshare 2022 będą towarzyszyć liczne dodatkowe imprezy, m.in. Great Networking Party z występem duetu KARAŚ/ROGUCKI, czy Welcome Dinner na gdańskim stadionie oraz rejs Sunset Leaders’ Boat Trip.

Bilety na konferencję Infoshare 2022

Chętni do wzięcia udziału w wydarzeniu muszą zarejestrować się na stronie organizatora

Podstawy Basic Pass umożliwia darmowy wstęp, podczas gdy ceny biletów na większą liczbę punktów programu zaczynają się od 599 złotych (+VAT).

O wydarzeniu

Infoshare to ekosystem, w którym nowe technologie łączą się z biznesem, zapewniając uczestnikom solidną dawkę wiedzy i inspiracji do działania. Czołowi prelegenci z całego świata, blisko 200 wystąpień i warsztatów, kilka scen tematycznych oraz tysiące gości – wśród nich startupy, inwestorzy, przedstawiciele korporacji, programiści i marketerzy.

Flagowe wydarzenie Infoshare to także szereg imprez towarzyszących, będących okazją do nawiązywania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń biznesowych. Dedykowane narzędzie do Matchmakingu pozwala umawiać indywidualne spotkania z inwestorami, startupami i nawiązywać ważne biznesowe relacje. Konferencji towarzyszy konkurs Startup Contest z nagrodami o wartości 30 000 euro w gotówce.

konferencja Infoshare Gdańsk 2022reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.