MetaMask uruchamia integrację PayPal dla zakupów ETH

MetaMask uruchamia integrację PayPal dla zakupów ETH

Anna Sutowicz
żytkownicy mobilni MetaMask mogą kupować ETH za pomocą PayPal

MetaMask umożliwia użytkownikom z USA zakup i transfer ETH za pośrednictwem systemu PayPal.


ConsenSys Inc., firma stojąca za wiodącym portfelem kryptograficznym MetaMask nawiązała partnerstwo z PayPal Holdings Inc. Użytkownicy MetaMask w USA będą mogli kupować ETH z poziomu aplikacji za pomocą systemu PayPal. Nowa funkcja jest dostępna dla wszystkich użytkowników w USA z wyjątkiem tych na Hawajach. W nadchodzących tygodniach ConsenSys planuje udostępnić usługę w całym kraju:

Nasi użytkownicy ze Stanów Zjednoczonych będą teraz mogli zasilać swój portfel ETH za pośrednictwem @PayPal!

W odpowiedzi na tweet o współpracy, Aaron Gould, lider do spraw komunikacji kryptograficznej w systemie PayPal napisał:

Miło mi powitać lisa w ekosystemie PayPal.

Menedżer produktu MetaMask, Lorenzo Santos powiedział, że nowa funkcja ma za zadanie ułatwić użytkownikom dalsze zagłębianie się w Web3:

Ta integracja z PayPal pozwoli naszym użytkownikom w USA nie tylko bezproblemowo kupować kryptowaluty za pośrednictwem MetaMask, ale także łatwo eksplorować ekosystem Web3.

Santos dodał, że integracja PayPal będzie dostępna w rozszerzeniu przeglądarki MetaMask na komputer „w następnym kwartale”. Potwierdził również, że opłata za usługę MetaMask w wysokości 1% będzie miała zastosowanie do wszystkich zakupów.

żytkownicy mobilni MetaMask mogą kupować ETH za pomocą PayPalreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.