Memecoiny znów rosną, a coraz większy szum wywołuje przedsprzedaż KangaMoon | Wiadomości | CrypS.

Memecoiny znów rosną, a coraz większy szum wywołuje przedsprzedaż KangaMoon

Autor: Reklama
Czy ten token jest następcą Dogecoina na memecoinowym podium?

Podczas gdy Dogecoin i Dogwifhat w dalszym ciągu pokazują zielone wykresy cen, wielu traderów jest coraz bardziej zainteresowanych przedsprzedażą KangaMoon.


Rynek memecoiny odnotował ostatnio spory wzrost. Ceny Dogecoin (DOGE) i Dogwifhat (WIF) znacznie wzrosły w związku z pozytywnymi nastrojami na rynku. Tymczasem szum przedsprzedażowy KangaMoon (KANG) tylko zwiększył emocje. Wielu analityków uznało tę gwiazdę przedsprzedaży etapu 5 za kolejną monetę memową o wartości 50x w 2024 r. Zobaczmy dlaczego.

Arthur Hayes skupi się na Dogecoinie

Dogecoin zrobił ostatnio furorę w przestrzeni memicznych kryptowalut. Znany trader kryptowalut oraz współzałożyciel giełdy BitMEX – Arthur Hayes – przekazał, że skupi się między innymi na Dogecoinie. Twierdzi, że DOGE jest jednym z jego ulubionych aktywów w przestrzeni kryptowalut.

A skoro już mowa o ruchu cen Dogecoina, to w samym ubiegłym roku wzrósł on o ponad 75%, podczas gdy jego kapitalizacja rynkowa utrzymywała się na poziomie 19,79 miliarda dolarów.

Co więcej, w strefie zakupu kryptowaluty Dogecoin znajduje się obecnie dziesięć wskaźników technicznych. W rezultacie eksperci sporządzili byczą prognozę ceny Dogecoina. Przewidują potencjalny wzrost tej monety memowej do 0,17 dolara przed końcem drugiego kwartału 2024 r.

Kraken ujawnia nową parę dla Dogwifhat

Dogwifhat to kolejny memecoin wykazujący trajektorię wzrostową. Nastąpiło kilka ekscytujących wydarzeń, gdy Kraken ujawnił nową parę depozytów zabezpieczających dla WIF/USD i nałożył limit 14000 pozycji długiej/krótkiej na tę parę Dogwifhat.

W ciągu ostatnich 12 miesięcy cena Dogwifhat wzrosła o 1600%, podczas gdy jej kapitalizacja rynkowa utrzymywała się na poziomie 2,94 miliarda dolarów. Co więcej, ponad 13 wskaźników technicznych miga na zielono dla kryptowaluty Dogwifhat. Z tego powodu analitycy rynku przewidują, że Dogwifhat osiągnie wartość 3,39 dolara w drugim kwartale 2024 roku.

Przedsprzedaż KangaMoon zyskuje na popularności

Przedsprzedaż KangaMoon stała się gorącym tematem na rynku monet memowych podczas szaleństwa Dogecoin i Dogwifhat. Traderzy czekają na okazję do zakupu tokena KangaMoon, ponieważ ich entuzjazm jest u szczytu. Ta wschodząca gwiazda przedsprzedaży zebrała już ponad 6 mln dolarów i jest na dobrej drodze, aby osiągnąć 7 mln dolarów przed końcem maja 2024 r.

W przeciwieństwie do 99% memecoinów, KANG będzie miał rzeczywistą użyteczność. Będzie to główna waluta w nadchodzącej grze P2E studia KangaMoon. Ta moneta memowa pozwala kupować przedmioty w grze i ulepszać swoje postacie. KangaMoon ujawnił, że posiadacze KANG zyskają dostęp do ekskluzywnych wyzwań za dodatkowe tokeny lub nagrody.

KangaMoon koncentruje się również na odwdzięczaniu się swojej społeczności. Innymi słowy, KangaMoon udostępnia teraz tę monetę memową za darmo najbardziej aktywnym członkom społeczności. Dlatego ponad 20 000 zarejestrowanych członków społeczności lubi teraz i udostępnia posty KangaMoon w mediach społecznościowych, aby zarobić KANG przed oficjalną premierą.

Jeden KANG kosztuje zaledwie 0,0196 USD, co oznacza wzrost o 290% w stosunku do ceny początkowej. Jest to jednak cena przedsprzedażowa na etapie 5 i w miarę jej wzrostu będą miały miejsce dalsze wzrosty cen.

Eksperci przewidują 50-krotny wzrost, gdy CEX poziomu 1 opublikuje tę monetę memową w drugim kwartale 2024 r. Biorąc pod uwagę powiązania tej monety z rynkiem gier P2E, który do 2028 r. może osiągnąć 885 mln dolarów, takie przewidywanie ceny wydaje się możliwe.

Czy KangaMoon przyćmi Dogecoin i Dogwifhat?

KangaMoon może osiągnąć lepsze wyniki niż tytani memecoinów, czyli Dogecoin i Dogwifhat ze względu na niską kapitalizację rynkową wynoszącą 19,6 mln dolarów. Oznacza to, że KANG odnotuje szybszy wzrost cen, ponieważ wymaga to mniejszego limitu.

Dlatego więcej osób prawdopodobnie go kupi, szukając szybkich zwrotów w przestrzeni monet memowych. Jeśli jesteś zainteresowany, zapisz się na jego przedsprzedaż i otrzymaj 10% bonusu.

Więcej o projekcie KangaMoon (KANG) przeczytacie na jego oficjalnej stronie internetowej. Dołącz do jego społeczności na Telegramie, by być na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami w kwestii jego rozwoju.


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.

Czy ten token jest następcą Dogecoina na memecoinowym podium?reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.