Matka Ruji Ignatov odpala nową wersję OneCoina | Wiadomości | CrypS.

Matka Ruji Ignatov odpala nową wersję OneCoina

Michał Misiura
veska ignatov na konferencji the legend of the one w bukareszcie

Veska Ignatov wystąpiła na konferencji OneCoin w Bukareszcie – podaje BehindMLM. Do wydarzenia promującego nową odsłonę SCAM’u doszło 22 sierpnia, a matka Ruji odegrała w nim krótką, ale centralną rolę. 

To pierwszy raz gdy matka rodzeństwa Ignatovów wystąpiła publicznie promując OneCoina. Pojawiła się jako główny mówca konferencji i przedstawiciel firmy, w której miejsce kapitana pozostaje puste od czasu aresztowania jej syna. Według niedawnych doniesień, przebywający w areszcie w USA, Konstantin ma zeznawać przeciwko swojej siostrze. Konferencja The Legend of The One pomija jednak te fakty koncentrując się na przyszłych planach spółki, które stanowią kopię złożonych już raz obietnic. Czołówka wydarzenia to zmontowane fragmenty wystąpień sprzed lat, z których wyłania się obraz Ruji Ignatov, przedstawionej niczym założyciel kultu lub prorok. Nie ma wątpliwości kogo dotyczy tytułowa legenda.

Nagrania z konferencji szybko zniknęły z oficjalnych kanałów OneCoina. Wciąż można obejrzeć je w tym miejscu – konferencji The Legend of The One (dostęp 11:00 24.08).

Fragmenty wystąpienia matki Ruji Ignatov udostępnił także użytkownik Twittera – @CryptoXpose:

Obietnice Veski

Podczas 4-minutowego wystąpienia (konferencja trwała 3 godziny), matka Ruji Ignatov przedstawiła świetlaną wizję reaktywacji piramidy. Wśród obietnic wymienić można reaktywację platformy DealShaker, która byłaby 3 odsłoną nieudanej witryny e-commerce. Według zapewnień Veski wkrótce miałaby ona pozyskać 10 milionów podmiotów stowarzyszonych. Ponadto wszyscy fani słynnej piramidy mogą liczyć na nowe pakiety edukacyjne połączone z inwestycją w OneCoiny. Zgodnie z duchem czasu na rynku ma pojawić się także aplikacja mobilna. 

Wystąpienie Veski Ignatov jest czymś niezwykłym biorąc pod uwagę fakt, że jej syn przebywa w areszcie w Stanach Zjednoczonych, a córka ma na sobie akt oskarżenia od października 2017 roku. Wtedy też Ruja Ignatov uciekła do Grecji i jest to ostatnie miejsce gdzie była widziana żywą. Nieoficjalnie podejrzewa się, że została zamordowana przez rosyjską mafię lub ukrywa się w kraju, który nie ma podpisanego układu o ekstradycji ze Stanami Zjednoczonymi. Według słów jej brata, Ruja miała być protegowaną bogatego i prominentnego obywatela Rosji. Zaginiona Krypto-królowa miała córkę, której losy również pozostają nieznane.

Kto stoi za reaktywacją OneCoina?

Jest mało prawdopodobne aby Veska Ignatov wpadła samodzielnie na pomysł wskrzeszenia upadłej piramidy. Dużo bardziej możliwe wydaje się, że wykonuje polecenia osoby, która pozostawała w cieniu od początku istnienia projektu. Czy byłby nią wspominany wcześniej Rosjanin czy też ktoś inny pozostaje w sferze domysłów. Interes mógł zostać przejęty także przez kogoś nowego.

Inne centralne postacie, które prowadziły konferencję w Rumunii to dwóch bułgarskich informatyków powiązanych już wcześniej z OneCoinem. Społeczność skupiona wokół BehindMLM zidentyfikowała ich w komentarzach potwierdzając ich zawód. Są to Vladislav Velkov oraz Vladislav Vasilev. Podobnie jak poprzednie pytania, odpowiedź dotycząca ich realnej roli w nowej odsłonie OneCoina pozostaje zagadką. Fakty to próba wskrzeszenia OneCoina oraz wykorzystanie do tego matki rodzeństwa Ignatovów.

Źródło: BehindMLM

veska ignatov na konferencji the legend of the one w bukareszciereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.