Mamy do rozdania 400 tokenów PORTAL, nim te pojawią się na Binance! | Wiadomości | CrypS.

Mamy do rozdania 400 tokenów PORTAL, nim te pojawią się na Binance!

Filip Dzięciołowski
Binance PORTAL

Jako partner największej na świecie giełdy kryptowalut – Binance – mamy dla Was specjalny giveaway, w ramach którego rozdamy aż 400 tokenów PORTAL! Jest to świetna okazja, by stać się posiadaczami tego aktywa, nim ten zostanie oficjalny wylistowany na tej topowej platformie.


  • Binance wspiera kolejny projekt za pośrednictwem swojej platformy, jaką jest Launchpool, w ramach której możecie zgarnąć powiązane z nim tokeny za farming BNB oraz FDUSD,
  • Chodzi o PORTAL, czyli ekosystem łączący w jednym miejscu wszystkich graczy z sektora Web3. Token tego projektu pojawi się oficjalnie na rynku spot Binance już w dniu 29 lutego,
  • Jednakże dzień wcześniej o północy zakończy się giveaway, który organizujemy wspólnie z tą giełdą i mamy dla Was aż 400 sztuk tego coina. Wystarczy zarejestrować się na giełdzie i przejść weryfikację KYC poprzez ten link.

Zgarnij tokeny PORTAL

Jak wiadomo, wsparcie ze strony tak potężnego podmiotu, jakim w branży kryptowalut jest giełda Binance, dla każdego projektu może okazać się silnym wiatrem wiejącym w jego żagle, a na pewno stanowi niemały prestiż.

Wielokrotnie już obserwowaliśmy sytuacje, gdy projekty zdobywające większy rozgłos w społeczności cyfrowych aktywów dzięki uczestniczeniu w Launchpadzie Binance, zaliczały następnie naprawdę dobry debiut w pierwszych dniach handlu na ich platformie, przez co ich kurs piął się ku górze.

Takim przykładem jest chociażby PIXEL.

Teraz natomiast Binance dało szansę kolejnej inicjatywie, jaką jest PORTAL. Jej działanie opiera się na specjalnej platformie gamingowej, która zrzesza w jednym miejscu projekty z różnych blockchainów, a nadrzędnym celem jest wprowadzenie jak największej ilości graczy do sektora Web3.

Ich token zadebiutuje oficjalnie na Binance w dniu 29 lutego o godzinie 11:00 czasu wschodniego. Jednakże my mamy dla Was aż 400 sztuk tej kryptowaluty, które trafią do 20 szczęśliwców na moment przed tym listingiem.

Warunki uczestnictwa

Co trzeba zrobić, by załapać się na ten giveaway? Nic skomplikowanego, wystarczy bowiem zarejestrować się na giełdzie i przejść pomyślnie proces weryfikacji KYC poprzez ten link. Zasada jest prosta: kto pierwszy, ten lepszy! Pierwsze 20 osób, które dokonają rejestracji, otrzymają po 20 tokenów.

Powodzenia!

Binance PORTALreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.