Litecoin dołącza do oferty LocalCryptos | Wiadomości | CrypS.

Litecoin dołącza do oferty LocalCryptos

Mariusz Przepiórka
giełda localcryptos dodała do oferty litecoina

Kryptowalutowa giełda peer-to-peer LocalCryptos poinformowała, że dodała do swej oferty Litecoina (LTC). To efekt głosowania wśród użytkowników, jakie giełda przeprowadziła w lutym tego roku. Wszyscy korzystający z LocalCryptos mogli wówczas wypowiedzieć się, jaką nową walutę chcieliby widzieć w ofercie giełdy.

Użytkownicy mieli do wyboru takie waluty jak Dash, EOS i Litecoin. Najwięcej głosów zebrał Litecoin i to właśnie ta waluta jest już dostępna w ofercie LocalCryptos. Chcąc uczcić to wydarzenie, giełda przygotowała specjalną ofertę dla swoich użytkowników. Do 18 lipca mogą oni kupować i sprzedawać LTC bez prowizji.

Od LocalEthereum do LocalCryptos

Dotychczas giełda umożliwiała obrót bitcoinem i eterem. Wcześniej funkcjonowała jako LocalEthereum, ale pod koniec ubiegłego roku dodała do swej oferty bitcoina i zmieniła nazwę na LocalCryptos. Teraz giełda stawia na dalsze rozszerzanie dostępnej oferty. Podobieństwa między BTC i LTC sprawiają, że dostosowanie platformy transakcyjnej nie jest procesem skomplikowanym.

Litecoin

Litecoin powstał w roku 2011, a na czele projektu stanął wówczas pracujący wcześniej dla Google Charlie Lee. Waluta ma służyć jako szybka i niemal bezkosztowa metoda płatności dostępna na całym świecie. Określana jest mianem cyfrowego srebra. Użytkownicy LocalCryptos wkrótce będą mogli wymieniać kolejną walutę. Na swym blogu giełda zapowiedziała, że odpowiednie ogłoszenie ukaże się 29 czerwca. Na razie jednak nazwa kolejnej waluty pozostaje tajemnicą.

giełda localcryptos dodała do oferty litecoinareklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.