Liquid z usługą Quick Exchange | Wiadomości | CrypS.

Liquid z usługą Quick Exchange

Mariusz Przepiórka
japońska giełda kryptowalut liquid zapowiada wprowadzenie kontraktów wieczystych bitcoina Liquid

Kryptowalutowa bramka płatnicza Cryptobuyer nawiązała współpracę z Liquid, aby wprowadzić integrację z usługą Quick Exchange. Ma to ułatwić proces akceptacji oraz wymianę cyfrowych tokenów. Środki zaakceptowane przez punkty handlowe będą natychmiast regulowane w stablecoinach lub tradycyjnej walucie i przesyłane do portfela Liquid.

To pierwsza integracja Quick Exchange w formie bramki płatniczej. Zdaniem Jorge Fariasa, CEO Cryptobuyera, wdrożenie Quick Exchange jest dla jego spółki milowym krokiem. Dzięki temu Cryptobuyer może zaoferować unikalne usługi klientom z Ameryki Łacińskiej. Zgodnie z informacjami spółki Liquid, Quick Exchange pozwoli traderom na wpłaty depozytów w czasie krótszym niż 10 sekund i błyskawicznie wymieniać je na cyfrowe aktywa.

Cryptobuyer działa na rynku od 2015 roku. Spółka oferuje m.in. kryptowalutowe usługi brokerskie i sieć kryptowalutowych bankomatów. Większość jej klientów funkcjonuje na rynku Ameryki Łacińskiej. Wśród swych partnerów Cryptobuyer wymienia m.in. takie marki jak Burger King, Intercontinental Hotels, Samsung i Selina Hotels.

japońska giełda kryptowalut liquid zapowiada wprowadzenie kontraktów wieczystych bitcoina
reklama
reklama