Ledger Vault powiernikiem Bitstampa | Wiadomości | CrypS.

Ledger Vault powiernikiem Bitstampa

Michał Misiura
giełda kryptowalut Bitstamp

Największa pod względem wolumenu, europejska giełda kryptowalutowa, oprze bezpieczeństwo funduszy (swoich i klientów) na zewnętrznej firmie. Bitstamp zintegruje się z technologią Vault Ledger – stworzoną przez producenta uznanych portfeli sprzętowych.

W ramach partnerstwa, giełda otrzyma dostosowaną dla siebie ofertę. Integracja z technologią Ledger Vault ma zapewnić klientom Bitstampa nową jakość bezpieczeństwa. Stanie się to dzięki wielopoziomowej ochronie transferów, także z wykorzystaniem zewnętrznych nośników. Zarządzanie zasobami pamięci giełdy również ma ulec poprawie, dzięki optymalizacji procesów.

Pomimo dostarczenia systemów bezpieczeństwa z zewnątrz, kontrola nad kluczami pozostanie całkowicie w rękach giełdy. Współpraca z Ledgerem ma pozwolić na odpowiednią ochronę, przy jednoczesnym zachowaniu płynności. Także wydajność oraz zaawansowane opcje autoryzacyjne przemawiają za zmianami w systemie powierniczym giełdy.

Jesteśmy w 2019 roku, a aktywa kryptograficzne są nadal podatne na zagrożenia w sposób, w jaki inne aktywa nie. Giełdy patrzące w przyszłość, takie jak Bitstamp, rozumieją znaczenie, jakie ma dla ochrony kryptowalut, bezpieczeństwo punktów końcowych – powiedział Pascal Gauthier, CEO Ledger.

 

giełda kryptowalut Bitstamp
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.