Lech Wilczyński podsumuje tegoroczne losy Bitcoina - live TJS 6.12 | Wiadomości | CrypS.

Lech Wilczyński podsumuje tegoroczne losy Bitcoina – live TJS 6.12

Michał Misiura
Trading jam session - traderska fundacja zaprasza na live

Jutro – 6 grudnia o godzinie 11:00 odbędzie się live Trading Jam Session z udziałem Lecha Wilczyńskiego, współzałożyciela firmy InPay – pierwszego procesora płatności Bitcoin w Polsce. Podsumowanie losów najstarszej kryptowaluty w 2019 roku, będzie można oglądać na platformie YouTube. 

Fundacja Trading Jam Session zaprasza wszystkich zainteresowanych do oglądania live’a, pod adresem:

Trading jam session - traderska fundacja zaprasza na livereklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.