Łatwe kopanie kryptowalut w chmurze? $BTCMTX oferuje wysokie zyski bez kłopotów ze sprzętem | Wiadomości | CrypS.

Łatwe kopanie kryptowalut w chmurze? $BTCMTX oferuje wysokie zyski bez kłopotów ze sprzętem

Partnerzy

Kopanie BTC to w ostatnim czasie temat, który nie schodzi z ust entuzjastów kryptowalut. Dzieje się tak głównie z uwagi na obawy środowiskowe – tradycyjny mining bitcoina nadal zużywa więcej energii elektrycznej niż kraje wielkości Tajlandii, co wiąże się z ogromnym śladem węglowym i katastrofalnymi skutkami dla środowiska.


W związku z tym pojawiają się wątpliwości o przyszłość bitcoina i pytania o potencjalne rozwiązania, które mogłyby zastąpić kopanie kryptowalut w poolach wydobywczych.

Bitcoin Minetrix to projekt kryptowaluty będący na etapie przedsprzedaży, który od paru miesięcy prowadzi kampanię marketingową opartą o koncept przyjaznego środowisku wydobycia w chmurze (tzw. Cloud-miningu). W poniższym artykule przyjrzymy się temu projektowi i ocenimy jego szansę na zyski.

Kup Bitcoin Minetrix

Przedsprzedaż Bitcoin Minetrix nabiera tempa

Tempo zbierania funduszy w ramach ICO projektu Bitcoin Minetrix przyspiesza, ponieważ społeczność kryptowalut pozytywnie reaguje na obiecywane przez twórców innowacje. Bitcoin Minetrix planuje ztokenizować wydobycie w chmurze, czyli Cloud-mining. Takie rozwiązanie ma nie tylko przynieść większą efektywność i zdemokratyzować rynek krypto, ale także wyeliminować ryzyko oszustw. 

Bitcoin minetrix strona główna

Projekt jest obecnie w jednym z ostatnich etapów przedsprzedaży, bo już dwudziestym trzecim. Cena za token wynosi jedynie 0,0139 dolarów. 

Bitcoin Minetrix zapowiada się jako jedyny produkt na rynku, który umożliwi uczestnikom uzyskanie dostępu do zarabiania dochodów na wydobyciu Bitcoinów. Wcześniej rynek ten był zmonopolizowany, zaś inwestorów detalicznych powstrzymywała bariera w postaci drogiego sprzętu.

Za niecałe cztery dni cena tokena wzrośnie – w przedsprzedaży zebrano już prawie całą kwotę 12 milionów dolarów, które są potrzebne do jej zakończenia. Zainteresowani inwestorzy nie mają więc czasu do stracenia. 

Bitcoin Minetrix a nowa fala aplikacji krypto

Ze względu na swój model biznesowy oparty na połączeniu z ekosystemem wydobycia bitcoinów, Bitcoin Minetrix staje się atrakcyjnym kandydatem do grona pierwszych aplikacji kryptowalutowych o potencjale masowej adopcji.

Aplikacja BTCMTX

Bitcoin Minetrix to część nowej fali aplikacji krypto, których ta branża desperacko potrzebuje. Ostatnie gwałtowne ruchy cen Bitcoinów podkreślają, że rozszerzenie rynku w tym kierunku jest potrzebne, szczególnie z uwagi na niedojrzałość rynku i jego wysoce spekulacyjny charakter. 

To, czego według wielu analityków branża krypto potrzebuje, to produkty, które tworzą wartość poprzez użyteczność. Można twierdzić, że Bitcoin Minetrix osiąga ten cel, otwierając możliwości wydobycia Bitcoinów zwykłym konsumentom i inwestorom detalicznym zainteresowanym uczestniczeniem w sieci, która jest określana jako przyszłość pieniądza. 

Bitcoin Minetrix to przykład projektu zdecentralizowanej aplikacji, która jest tym, czego potrzebuje rynek, aby przekształcić się ze środowiska, gdzie główna wartość oparta jest na spekulacji w przemysł dostarczający produkty, na które istnieje prawdziwe zapotrzebowanie. 

Kup Bitcoin Minetrix

Bitcoin Minetrix – jak działa to oprogramowanie?

Jeśli porównamy korzystanie z zapowiedzianej aplikacji Bitcoin Minetrix z zakupem sprzętu do wydobycia kryptowalut i próbą rozpoczęcia własnej operacji górniczej w celu wydobycia $BTC, Bitcoin Minetrix niezaprzeczalnie wypada na korzyść. Tego rodzaju działalność będzie o wiele mniej kosztowna, a dodatku bardziej przyjazna środowisku. Żaden użytkownik nie będzie musiał się również martwić o zrozumienie skomplikowanych niuansów protokołu bitcoinowego. 

Rozwiązania Btcmtx

Natywny token -$BTCMTX – jest zbudowany na łańcuchu Ethereum. System nagradza osoby stake’ujące $BTCMTX kredytami, które będziemy mogli następnie przeznaczyć na wydobycie tokena w chmurze. Każdy uczestnik sieci może uzyskać procent dochodu z wydobycia oparty na udziale w kredytach cloud-miningowych, które będzie można wymienić na moc wydobycia. 

Dzięki temu rozwiązaniu system wydobycia bitcoinów w chmurze uskuteczniony przez Bitcoin Minetrix stanie się systemem płatności pay-as-you-go. Takie rozwiązanie ma również usprawnić namierzanie oszustów. 

Tokenomika $BTCMTX

W przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań, Bitcoin Minetrix jest odporny na oszustwa, ponieważ wszystkie transakcje są realizowane na blockchainie.

$BTCMTX jest idealnie dopasowany do technologii inteligentnych kontraktów. Najważniejszy inteligentny kontrakt systemu będzie zarządzał wszystkimi kredytami do wydobycia w chmurze, a także okresem, w którym ma ono mieć miejsce. Wszystkie te funkcje będą mogły być ustawione przez użytkownika za pomocą dedykowanego pulpitu.

Podsumowanie: Bitcoin Minetrix wzmacnia sieć Bitcoina

Jako bardziej ekologiczny kuzyn Bitcoina, $BTCMTX stawia na przejrzystość i efektywność,  tworząc łatwy w użyciu produkt, który według wielu ekspertów wywoła rewolucję w świecie wydobycia w chmurze. 

Skutkiem ubocznym tego niemal bezproblemowego dostępu do wydobycia bitcoinów jest sposób, w jaki może on pomóc we wzroście mocy obliczeniowej (zasobów komputerowych) sieci, czyniąc ją jeszcze bardziej bezpieczną i zdecentralizowaną.

Na początku istnienia bitcoina, założeniem twórców była możliwość wydobywania tokenów na laptopie. Te czasy jednak dawno minęły, jednak dzięki Bitcoin Minetrix, zwykli inwestorzy będą mogli z powrotem uczestniczyć w zarabianiu na tym procesie.

Aby być na bieżąco z wiadomościami i aktualizacjami projektu Bitcoin Minetrix, warto śledzić jego kanał na Telegramie i profil na Twitterze.

Kup Bitcoin Minetrix


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.