Kurs bitcoina przebił 24 000 USD | Wiadomości | CrypS.

Kurs bitcoina przebił 24 000 USD

Redakcja
dlaczego bitcoin spada

Bitcoin przekroczył granicę 24 000 USD po raz pierwszy od dwóch tygodni. Tylko w ciągu jednej nocy pierwotna kryptowaluta zyskała 9 procent wartości. Jest to największy procentowy wzrost od 2 września, kiedy BTC zyskał 10,5%.


kurs btc

Według Coinglass, z powodu tych wzrostów, zlikwidowanych zostało 41 308 pozycji z dźwignią. Łączna wartość likwidacji wyniosła 160 milionów dolarów (w ciągu 24 godzin).

likwidacje

W ostatnich dniach wartość największej kryptowaluty pod względem kapitalizacji rynkowej wielokrotnie zanurzała się poniżej 21 600 dolarów. Było to spowodowane zwiększonymi obawami inwestorów dotyczącymi regulacji kryptowalut, w szczególności rynku stablecoinów, a także przyszłymi działaniami rządu USA dot. inflacji, które mogą zostać podjęte przez amerykański bank centralny.

dlaczego bitcoin spadareklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.