Kupuj tylko bitcoina - mówi szef NYDIG | Wiadomości | CrypS.

Kupuj tylko bitcoina – mówi szef NYDIG

Redakcja
estonia

Ross Stevens, założyciel New York Digital Investment Group (NYDIG), platformy skupiającej największych graczy, wezwał członków branży kryptowalutowej do inwestowania wyłącznie w bitcoina.


Według Stevensa, NYDIG „zawsze był i zawsze będzie firmą bitcoinową”. Powiedział, że mógł w pewnym momencie współpracować z bankrutującymi Three Arrows Capital, Celsius Network, FTX i BlockFi.

Stevens przypomniał również o możliwości inwestowania w „zyskowne” projekty kryptowalutowe, które w pewnym momencie okazały się niezwykle dochodowe, ale ogólnie były „skazane na porażkę”.

Życie jest zbyt krótkie, by spędzić je współpracując z kimkolwiek innym niż ludzie, których się lubi, którym się ufa i z którymi byłoby się zażarcie dumnym w okopie z pod kulami.

Prezes NYDIG namawiał do zachowania koncentracji, pokory i życzliwości. Zwrócił też uwagę na odporność pierwotnej kryptowaluty.

Co 10 minut powstawał nowy blok bitcoina. Co 10 minut. Sam Bankman-Fried lub Changpeng Zhao lub ja lub ty przeszkadzamy bitcoinowi tak samo jak grawitacji.

Dla przypomnienia, NYDIG pozyskał 1 mld USD pod koniec 2021 roku, zamykając rekordową w branży rundę finansowania. Prowadziła ją firma WestCap.

W październiku 2022 roku platforma zebrała 720 milionów dolarów na zakup bitcoinów i mianowała Nate’a Conrada swoim nowym prezesem. Tejas Shah objął funkcję CEO NYDIG.

W tym samym miesiącu CoinDesk poinformował o masowych zwolnieniach w firmie. Według swoich źródeł NYDIG zwolnił około 100 osób, czyli około 30% personelu.

estoniareklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.