NYDIG wyceniony na 7 mld USD po rundzie finansowania w wysokości 1mld USD | Wiadomości | CrypS.

NYDIG wyceniony na 7 mld USD po rundzie finansowania w wysokości 1mld USD

Redaktor: Albert Czajkowski
NYDIG wyceniony na 7 mld USD po rundzie finansowania w wysokości 1mld USD

NYDIG ogłosił dziś, że zebrał oszałamiający 1 miliard dolarów w rundzie finansowania, która wyceni firmę na ponad 7 miliardów dolarów.

NYDIG wycenione na 7 miliardów dolarów

NYDIG, wiodąca firma instytucjonalna bitcoin ogłosiła dzisiaj w komunikacie prasowym największą rundę finansowania w historii kryptowalut w wysokości 1 miliarda dolarów, która wyceni firmę na ponad 7 miliardów USD. Runda była prowadzona przez WestCap, z udziałem wcześniejszych liderów Bessemer Venture Partners i FinTech Collective, a także partnerów strategicznych i istniejących inwestorów Affirm, FIS, Fiserv, MassMutual, Morgan Stanley i New York Life.

NYDIG oferujące handel i przechowywanie bitcoinów, zebrało 200 milionów dolarów w marcu tego roku, przy czym miesiąc później firma zebrała kolejne 100 milionów dolarów. Ostatnie finansowanie przewyższa nawet ogłoszoną w lipcu rundę finansowania FTX o wartości 900 milionów dolarów.

NYDIG wyceniony na 7 mld USD po rundzie finansowania w wysokości 1mld USDreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.