KuCoin uruchamia funkcje handlu społecznościowego w swojej aplikacji mobilnej | Wiadomości | CrypS.

KuCoin uruchamia funkcje handlu społecznościowego w swojej aplikacji mobilnej

Zerelik Maciej
Giełda kucoin znalazła się na celowniku kanadyjskiej agencji regulacyjnej

Giełda KuCoin ogłosiła w piątek wprowadzenie nowych funkcji handlu społecznościowego w swojej aplikacji mobilnej. Zgodnie z komunikatem prasowym, są one skompilowane w sekcji o nazwie KuCoin S.

Johnny LYU, dyrektor generalny KuCoin, skomentował:

Większość praktyków w branży kryptowalutowej koncentrowała się na budowaniu lepszych narzędzi, aby poprawić interakcję między ludźmi i protokołami. Dlatego brak interakcji między użytkownikami doprowadził do rosnących kosztów edukacyjnych i powolnego tempa popularyzacji branży, tworząc tym samym przeszkody dla masowej adopcji. Z nową sekcją, użytkownicy KuCoin mogliby uzyskać najnowsze wiadomości kryptowalutowe za pośrednictwem kanału zasilanego przez algorytmy oparte na AI .

Co więcej, klienci giełdy będą mogli sprawdzić nowe notowania, wejść w interakcję z liderami społeczności, dyskutować na tematy związane z kryptowalutami i uczyć się na podstawie doświadczeń i strategii innych traderów. W oświadczeniu możemy przeczytać:

W tym wydaniu KuCoin uaktualnia również ogólny interfejs użytkownika, aby lepiej dopasować nową funkcję społecznościową dla generacji Z. Platforma zainspirowała się tematem 'Futuryzmu’, aby uaktualnić kolory, grafikę i elementy interfejsu. Integruje również koncepcję węzła, jako niezbędny element świata blockchain. Ponieważ każdy węzeł jest niezależny, a jednocześnie pozostaje połączony, jest to echo funkcji społecznej, którą wprowadza KuCoin.

Funkcja dostępna na razie tylko dla zaproszonych użytkowników

KuCoin wyjaśnił jednak, że funkcje handlu społecznościowego są na razie dostępne jedynie dla zaproszonych użytkowników. Giełda będzie stopniowo wysyłać takie zaproszenia i spodziewa się udostępnić publicznie nowe funkcjonalności do końca roku.

Niedawno KuCoin ogłosił, że jego użytkownicy z Chin kontynentalnych muszą wycofać wszystkie swoje środki i zamknąć swoje konta do końca 2021 roku. Firma zawiesiła również swoją usługę powiadomień SMS.

Giełda kucoin znalazła się na celowniku kanadyjskiej agencji regulacyjnej
reklama
reklama