KuCoin uruchamia funkcje handlu społecznościowego w swojej aplikacji mobilnej | Wiadomości | CrypS.

KuCoin uruchamia funkcje handlu społecznościowego w swojej aplikacji mobilnej

Maciej Żerelik
Giełda kucoin znalazła się na celowniku kanadyjskiej agencji regulacyjnej

Giełda KuCoin ogłosiła w piątek wprowadzenie nowych funkcji handlu społecznościowego w swojej aplikacji mobilnej. Zgodnie z komunikatem prasowym, są one skompilowane w sekcji o nazwie KuCoin S.

Johnny LYU, dyrektor generalny KuCoin, skomentował:

Większość praktyków w branży kryptowalutowej koncentrowała się na budowaniu lepszych narzędzi, aby poprawić interakcję między ludźmi i protokołami. Dlatego brak interakcji między użytkownikami doprowadził do rosnących kosztów edukacyjnych i powolnego tempa popularyzacji branży, tworząc tym samym przeszkody dla masowej adopcji. Z nową sekcją, użytkownicy KuCoin mogliby uzyskać najnowsze wiadomości kryptowalutowe za pośrednictwem kanału zasilanego przez algorytmy oparte na AI .

Co więcej, klienci giełdy będą mogli sprawdzić nowe notowania, wejść w interakcję z liderami społeczności, dyskutować na tematy związane z kryptowalutami i uczyć się na podstawie doświadczeń i strategii innych traderów. W oświadczeniu możemy przeczytać:

W tym wydaniu KuCoin uaktualnia również ogólny interfejs użytkownika, aby lepiej dopasować nową funkcję społecznościową dla generacji Z. Platforma zainspirowała się tematem 'Futuryzmu’, aby uaktualnić kolory, grafikę i elementy interfejsu. Integruje również koncepcję węzła, jako niezbędny element świata blockchain. Ponieważ każdy węzeł jest niezależny, a jednocześnie pozostaje połączony, jest to echo funkcji społecznej, którą wprowadza KuCoin.

Funkcja dostępna na razie tylko dla zaproszonych użytkowników

KuCoin wyjaśnił jednak, że funkcje handlu społecznościowego są na razie dostępne jedynie dla zaproszonych użytkowników. Giełda będzie stopniowo wysyłać takie zaproszenia i spodziewa się udostępnić publicznie nowe funkcjonalności do końca roku.

Niedawno KuCoin ogłosił, że jego użytkownicy z Chin kontynentalnych muszą wycofać wszystkie swoje środki i zamknąć swoje konta do końca 2021 roku. Firma zawiesiła również swoją usługę powiadomień SMS.

Giełda kucoin znalazła się na celowniku kanadyjskiej agencji regulacyjnejreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.