KuCoin restrukturyzuje działalność | Wiadomości | CrypS.

KuCoin restrukturyzuje działalność

Mariusz Przepiórka
giełda kryptowalut KuCoin dokonuje restrukturyzację

Giełda kryptowalut KuCoin dokonała restrukturyzacji swej działalności. Spółka z siedzibą na Seszelach utworzyła KuGroup, która będzie zarządzać trzema gałęziami grupy: KuCoin Global, KuCloud i KuChain.

Prezesem nowoutworzonej grupy został Michael Gan, dotychczasowy CEO giełdy kryptowalut, a współzałożyciel KuCoin Johnny Lyu objął stanowisko CEO KuGroup. Zgodnie z oświadczeniem firmy Gan będzie odpowiadał za globalną strategię KuCoin Global. Ponadto skupi się na rozwoju technologii blockchain w sieci KuChain zasilanej przez KuCoin.

Lyu natomiast będzie odpowiedzialny za bieżące funkcjonowanie KuCoin, KuMEX, Pool-X, a także za rozwój i sukces ekosystemu KCS. W firmowym komunikacie Gan powiedział, że kraje jak Indie, Korea Płd. i Francja szerzej otwierają się na blockchain i kryptowaluty. Zapewnił, że w takiej sytuacji masowa adopacja tych dziedzin jest nieunikniona, a KuChain i jej ekosystem znacznie przyczyni się do tego trendu.

giełda kryptowalut KuCoin dokonuje restrukturyzacjęreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.