Kraken z aplikacją mobilną | Wiadomości | CrypS.

Kraken z aplikacją mobilną

Michał Misiura
Giełda kryptowalut Kraken

Giełda kryptowalut Kraken, uruchomiła długo wyczekiwaną aplikację mobilnę Kraken Pro, obsługiwaną przez systemy  iOS i Android. 

Aplikacja zawiera ponad sto par kryptowalutowych, zaawansowane funkcje, takie jak dostęp do różnorodnych wykresów i dźwignię 1:5. Ponadto użytkownicy aplikacji będą mogli korzystać ze zleceń typu  stop-loss i take-profit oraz niestandardowych sposobów płatności.

Dostępna od wczoraj (30.10.2019) aplikacja, oferuje łatwy start dla inwestorów, którzy mają już konta na giełdzie. Dzięki kluczom API, klienci Krakena, mogą automatycznie połączyć swoją aplikację stacjonarną i mobilną.

 

Giełda kryptowalut Kraken
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.