Kraken udostępnia PAX Gold i OmiseGO | Wiadomości | CrypS.

Kraken udostępnia PAX Gold i OmiseGO

Michał Misiura

Giełda kryptowalut ogłosiła, że od dzisiaj (29.10) dodaje do listy obsługiwanych aktywów dwie nowe pozycje. Kolejną zmianą w Krakenie, jest wdrożenie prywatnego interfejsu API WebSockets.

Pax Gold i OmiseGo mają być sparowane z Bitcoinem, Ethereum oraz walutami fiducjarnymi dostępnymi na giełdzie.

Pax Gold (PAXG) to token oparty na Ethereum ERC-20, którego wartość jest powiązana z aktualną wartością rynkową złota. Do każdego tokenu jest przypisana uncja kruszcu, który fizycznie znajduje się w posiadaniu autorów projektu. Jego obecna wartość oscyluje w okolicach 1500 USD za 1 PAXG.

OmiseGO (OMG) jest również tokenem zbudowanym w środowisku Ethereum. Reprezentuje skalowalną sieć zorientowaną na finanse. Kapitalizacja rynkowa projektu wynosi obecnie około 150 mln USD, a ceny jednego tokena OMG znajdują się w okolicy 1,5 USD.

Prywatny interfejs API WebSockets

Nowy interfejs API, obejmuje listę otwartych zamówień klienta oraz listę ostatnich 50 transakcji. Obie są na bieżąco aktualizowane. Prywatne API było dostępne w wersji beta od początku października. W ostatnich dniach zostało zaimplementowane na stałe.

 

<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $thumb_alt in <b>/home/klient.dhosting.pl/cryps/wp-content/themes/cryps/template-parts/content-post.php</b> on line <b>149</b><br />
reklama
reklama