Konkurs Binance Futures Battle Competition - pula nagród to 2,5 BTC | Wiadomości | CrypS.

Konkurs Binance Futures Battle Competition – pula nagród to 2,5 BTC

Michał Misiura
binance

Giełda kryptowalut Binance ogłosiła konkurs tradingowy. Binance Futures Battle Competition potrwa od 29.10 do 8.11.

Rozpoczęty wczoraj konkurs ma proste zasady – użytkownicy będą nagradzani na podstawie punktów i zwycięstw w bitwie polegającej na tradingu kontraktami futures. Na pierwszy ogień pójdzie para BTC/USD.

Weź udział w Binance Futures Battle Competition

Nagrody w konkursie

Wszyscy użytkownicy, którzy zdobędą w konkursie 1500 punktów lub więcej, podzielą się nagrodą z łącznej puli o wysokości 0,8 BTC. Zostanie ona rozdzielona proporcjonalnie na podstawie łącznej liczby punktów wszystkich użytkowników zaklasyfikowanych do udziału w nagrodzie, według wzoru:

Nagroda dla każdego zakwalifikowanego użytkownika = (suma punktów użytkownika / suma punktów wszystkich zakwalifikowanych użytkowników) × 0,8 BTC

Ponadto użytkownik z najdłuższą serią wygranych otrzyma dodatkowe 0,1 BTC. Nagrodę otrzymają także osoby, które osiągną serię 8 lub więcej zwycięstw. Będzie to pula 0,6 BTC do podziału, według wzoru:

Nagroda dla każdego zakwalifikowanego użytkownika = (suma punktów użytkownika / suma punktów wszystkich zakwalifikowanych użytkowników) × 0,6 BTC.

Dodatkowo Binance nagrodzi nowych użytkowników, którzy wezmą udział w konkursie. Osoby, które po raz pierwszy włączą się do udziału w handlu na platformie giełdy – mogą otrzymać vouchery na BTC Futures, w kwocie 0.001 bitcoina każdy. Dostaną je osoby, które zgłoszą się jako pierwsze, aż do wyczerpania puli 1 BTC.

binance
reklama
reklama