Karta Binance Visa dostępna w krajach EOG | Wiadomości | CrypS.

Karta Binance Visa dostępna w krajach EOG

Mariusz Przepiórka
binance zaprzecza, że próbował przejąć union bank

Binance, największa kryptowalutowa giełda na świecie, oficjalnie ogłosiła, że jej nowa kryptowalutowa karta debetowa jest dostępna w Europie. Zgodnie z informacją przekazaną we wpisie na blogu giełdy, karta Binance Visa jest dostępna dla mieszkańców wszystkich krajów Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Aby odpowiednio uświetnić to wydarzenie, Binance oferuje 7% cashback na wszystkich transakcjach, za które zapłacimy tą kartą. Według giełdy, jest to największy aktualnie dostępny cashback na rynku, a być może również w całej historii tej usługi. Binance wyjaśnia również, że karta automatycznie przelicza kryptowalutowe środki użytkownika na lokalną walutę. Dzięki temu płatności tą kartą są dostępne w około 60 milionach miejsc na całym świecie.

Karta trafi też do USA i Rosji

Od czasu ogłoszenia planów wprowadzenia Binance Visa Card w kwietniu bieżącego roku, giełda agresywnie promuje swój nowy produkt. Oficjalnie karta zadebiutowała w Europie w lipcu, a spółka twierdziła wówczas, że cały obszar EOG otrzyma do niej dostęp już w sierpniu. Karta obsługiwana jest przez firmę Swipe i niewykluczone, ze wkrótce będzie dostępna również dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych. Binance zapewnia też, że karta będzie dostępna na terenie Rosji, mimo coraz poważniejszych planów wprowadzenia zakazu płatności kryptowalutowych przez władze tego kraju.

binance zaprzecza, że próbował przejąć union bank
reklama
reklama