Karta Binance Visa dostępna w krajach EOG | Wiadomości | CrypS.

Karta Binance Visa dostępna w krajach EOG

Mariusz Przepiórka
binance zaprzecza, że próbował przejąć union bank Binance

Binance, największa kryptowalutowa giełda na świecie, oficjalnie ogłosiła, że jej nowa kryptowalutowa karta debetowa jest dostępna w Europie. Zgodnie z informacją przekazaną we wpisie na blogu giełdy, karta Binance Visa jest dostępna dla mieszkańców wszystkich krajów Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Aby odpowiednio uświetnić to wydarzenie, Binance oferuje 7% cashback na wszystkich transakcjach, za które zapłacimy tą kartą. Według giełdy, jest to największy aktualnie dostępny cashback na rynku, a być może również w całej historii tej usługi. Binance wyjaśnia również, że karta automatycznie przelicza kryptowalutowe środki użytkownika na lokalną walutę. Dzięki temu płatności tą kartą są dostępne w około 60 milionach miejsc na całym świecie.

Karta trafi też do USA i Rosji

Od czasu ogłoszenia planów wprowadzenia Binance Visa Card w kwietniu bieżącego roku, giełda agresywnie promuje swój nowy produkt. Oficjalnie karta zadebiutowała w Europie w lipcu, a spółka twierdziła wówczas, że cały obszar EOG otrzyma do niej dostęp już w sierpniu. Karta obsługiwana jest przez firmę Swipe i niewykluczone, ze wkrótce będzie dostępna również dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych. Binance zapewnia też, że karta będzie dostępna na terenie Rosji, mimo coraz poważniejszych planów wprowadzenia zakazu płatności kryptowalutowych przez władze tego kraju.