KangaMoon zwiększa funkcjonalność memecoinów dzięki rozwiązaniom od Polkadot i Polygon | Wiadomości | CrypS.

KangaMoon zwiększa funkcjonalność memecoinów dzięki rozwiązaniom od Polkadot i Polygon

Autor: Reklama
Memecoiny

Wcześniej memiczne kryptowaluty były tylko krótkoterminową opcją, pozwalającą osiągnąć szybki zysk. W rezultacie traderzy zwykle szybko wchodzą i wychodzą z handlu nimi. Jednak funkcje KangaMoon (KANG) ułatwiły inwestorom pozostanie dłużej w handlu nimi czyniąc go jednym z najlepszych altcoinów.


Tymczasem Polkadot (DOT) i Polygon (MATIC) po pewnym ożywieniu w ostatnich tygodniach spodziewają się nowych podwyżek cen. Przyjrzyjmy się bliżej tokenom.

KangaMoon otwiera nowe możliwości dzięki GameFI i SocialFi

Podczas gdy Polygon i Polkadot spodziewają się nowych podwyżek cen, KangaMoon na nowo odkrywa koło funkcjonalności memecoinów, wspierając je rzeczywistą użytecznością. Narzędzie KangaMoon obejmuje dwie kluczowe integracje, czyli GameFI i SocialFi, umożliwiając użytkownikom nie tylko granie we wciągające gry, ale także łączenie się i interakcję z podobnymi umysłami w społeczności.

KangaMoon to nie tylko memecoin, a prawdziwa platforma kierowana do użytkowników, na której ci biorą jeden z większych udziałów w tokenomice. Solidne 25% całkowitej podaży tokenów wynoszącej 1 miliard tokenów jest zarezerwowane wyłącznie na nagrody i assety w grach, co stanowi wyraz uznania dla wysiłków różnych interesariuszy w napędzaniu rozwoju platformy.

Platforma nagrodziła pierwszych użytkowników znaczącym 400% zyskiem, stając się jedną z najlepszych memecoinowych opcji do oglądania przed hossą. Doprowadziło to do przyłączenia się do platformy większej liczby inwestorów. Zebrano około 6,5 mln dolarów w ramach finansowania, przy czym liczba członków wynosi ponad 20 tys., a adresy aktywnych posiadaczy przekroczyły 6 tys. Przedsprzedaż trwa, a nowi inwestorzy mogą kupić token KANG za 0,025 USD.

Token zbliża się obecnie do notowania na giełdach przed końcem drugiego kwartału, a inwestycja w przedsprzedaży prawdopodobnie przyniesie kupującym większe zyski. Ponieważ hossa ma trwać do drugiej połowy roku, KangaMoon jest jednym z altcoinów, który uważa na bezprecedensowy wzrost cen.

Więcej o projekcie KangaMoon (KANG) przeczytacie na jego oficjalnej stronie internetowej. Dołącz do jego społeczności na Telegramie, by być na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami w kwestii jego rozwoju.

Polkadot – zabezpieczenie przyszłości Web3

Sieć Polkadot (DOT) umożliwia bezproblemowy transfer danych i dowolnych typów aktywów poprzez mnóstwo różnych blockchainów. Wykorzystując swój prawdziwy chain, Polkadot umożliwia innym sieciom niezależne przekazywanie informacji i transakcji w sposób niewymagający pozwolenia.

Po znaczącym wzroście formy w ciągu ostatnich 3 miesięcy, token Polkadot przygotowuje się na nową podwyżkę ceny. Wraz ze wzrostem korzyści płynących z tokenizacji aktywów w świecie rzeczywistym wspieranej przez Polkadot, użytkownicy mogą odblokować długoterminowe cele finansowe dzięki Polkadot, umieszczając go na liście altcoinów, na które należy zwrócić uwagę w nadchodzących tygodniach.

Polygon będzie się rozwijać w tym miesiącu

Token MATIC stał się świecącym światłem na rynku po osiągnięciu ATH na poziomie 2,92 USD podczas hossy w 2021 r. Jednak spadek cen Polygon trwał przez ostatnie miesiące, gdy ogólny rynek zaczął spadać.

Pomimo tego braku wyników cenowych, wieloryby wielokątne nadal gromadzą więcej tokenów, co wskazuje na ich pewność co do przyszłości MATIC. Przy 2% wzroście liczby użytkowników posiadających od 1 tys. do 1 miliona tokenów MATIC w ciągu ostatnich 30 dni, token ten jest jednym z czołowych altcoinów, które w maju mogą odnotować znaczny wzrost cen.


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.

Memecoinyreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.